HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Funky Farm – moderní farma (free hra)

Funky Farm – moderní farma Funky Farm – moderní farma Funky Farm – moderní farma Funky Farm – moderní farma

Dnes je moderní záležitostí bydlet ve městě, čím větší město, tím větší možnost zábavy a samozřejmě především i výdělku, ale takový život na vesnici má rozhodně také své kladné stránky, zvláště pak, rozhodnete-li se postavit si malou farmu a začít podnikat. Pokud vydržíte a budete vytrvalí a úspěšní, sami zjistíte, co všechno lze vlastní pílí, šikovností a vytrvalostí vybudovat. Vžijete se tedy do role velice podnikavého farmáře, který nenechá nic náhodě a je tak přičinlivý, že by mu to mohli mnozí z vás závidět. Začínat budete s několika ovečkami, o které musíte pečovat, krmit je a napájet, stříhat vlnu a tu prodávat, abyste získali další finanční investice pro rozšiřování vaší farmy. Pokud se vám bude dařit, budete moci postavit i nové stavby, dojde i na nové auto, tak co byste si vlastně mohli přát více? Vzhůru tedy do práce.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 9607 KB

Výrobce: GamePick  Web

Zobrazení celkem: 6303

Zobrazení tento měsíc: 5119

Hodnocení oblíbenosti (862x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V dnešní době, kdy je veliká nouze o práci, nastal rozmach budování soukromých zemědělských farem, což se samozřejmě a zcela logicky, promítlo i do tvorby freeware. V dnešní hře však nebudete nějakým tím vysněným „zlatokopem“, který nastřádá miliony tak říkajíc levou rukou za poměrně krátkou doby, ale čeká vás práce, práce a zase jenom práce. A pokud už si nějaké peníze našetříte, vynaložíte je nejdříve na ochranu vašeho stáda před zloději a dravci, samozřejmě že je nutné je i pravidelně krmit, napájet a ošetřovat, teprve potom, až si zajistíte veškeré základní prostředky a pomůcky pro zdárný a bezpečný chov domácího zvířectva, potom můžete teprve popustit uzdu své vlastní fantazii a představám, o kterých sníte.

Počet zvířat máte sice omezený, ale to vám vůbec není na škodu, ve skutečnosti zde najdete jenom prasátka a ovce. Ovce je dobré vždy zavřít do ohrady, protože z okolních lesů vybíhají vlci a rádi si na nějaké smlsnou. Zakoupit si můžete také pasteveckého, hlídacího psa, který slouží ke shánění stáda nebo odhánění vlků, zkrátka je věrným a ostražitým hlídačem. Ovce můžete sice také zabít pro maso, ale to zdaleka není finančně tak efektivní, neboť mnohem více peněz získáte za stříhání vlny, kterou poté výhodně prodáte. Ovečka jsou ale velice choulostivé, potrpí si na čisté prostředí, takže je musíte pást na trávě, zbavené všech nečistot. Dalším druhem chovných zvířat jsou potom prasata, která na jedné straně sežerou vše, na co přijdou, ale na druhé straně vše zaneřádí a pozemky rozryjí svými rypáčky. Výhodou ovšem je, že pokud je zabijete a prodáte na maso, utržíte nejvyšší platby.

Zvířat vám bohatě dokážou vyvolat na farmě rozruch, ze kterého vám někdy až protočí panenky. Tak na příklad prasata vám poboří ohradu, ovce sežerou vlci a hned je o finanční ztráty postaráno. Může se vám stát, že sice postavíte bezpečnější ohradu, ale poté už vám nezbude na žrádlo pro prasata, ta pojdou a jste opět bez peněz. Základní problém je ale v tom, že zabíjet, nebo stříhat zvířata nelze, kdy se vám zachce, ale vše to vyžaduje svůj čas. Celý proces tedy musíte urychlovat pumpováním u jedné z vám nabízených činností. Obtížnost hry roste s tím, kolik financí musíte naspořit a mít tedy vždy po ruce pokud možno co největší finanční hotovost, ale stále přitom myslet na „zadní kolečka“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)