HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Nanny Mania – svědomitá služebná (free hra)

Nanny Mania – svědomitá služebnáNanny Mania – svědomitá služebnáNanny Mania – svědomitá služebnáNanny Mania – svědomitá služebná

Jistě z vás každý v mládí toužil získat nějaké atraktivní povolání, malé chlapce určitě lákalo stát se pilotem, kosmonautem, pilotem Formule 1, zkrátka velké plány ale vždy nenašly svého uplatnění a museli se tak spokojit s mnohem prozaičtějším povoláním. Malé dívenky zase chtěly být učitelkami, dnes i pilotkami, lékařkami, mnohé lákala i právničina, ty skromnější pomýšlely na kadeřnice, kuchařky, nebo zdravotní sestry. Nevím, jaké sny a představy o svém budoucím povolání měla hlavní hrdinka dnešní hry jménem Nanny, jisté ale je, že se nakonec stala pomocnicí v domácnosti, služkou a „děvčetem pro všechno“. Je to však holka snaživá, pečlivá a čistotná, svoje zaměstnání vykonává pečlivě a zodpovědně, ostatně je si zřejmě vědoma toho, že každá práce je potřebná a užitečná, pokud je vykonávána s láskou.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 49790 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 5733

Zobrazení tento měsíc: 4677

Hodnocení oblíbenosti (877x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Tentokráte tedy máte před vámi hru, ve které si vyzkoušíte nikterak atraktivní, ale o to více potřebné zaměstnání. Hlavní hrdinkou této hry je pomocnice v domácnosti ve velice rozsáhlém obytném domě, s mnoha místnostmi a s členy rodiny. Navíc se rodinka stále co do počtu rozrůstá, tudíž podstatně a soustavně narůstá objem domácích prací, takže splnit všechny potřebné úkoly včas a beze zbytku, je stále náročnější a pracnější, zvláště když tato vydařená rodinka si na pořádek příliš nepotrpí, ale čisto v bytě a celém domě mít chce.

Mnozí muži se domnívají, že práce ženy v domácnosti není žádná námaha a že žena má na domácí práce dost času a ještě si může i v pohodě odpočinout. Najdou se však i tací mužové, kteří jsou si vědomi toho, že práce v domácnost je pro jejich ženu velice časově i fyzicky a najmou si na domácí práce pomocnici, nebo chcete-li služebnou. Vžijte se tudíž do role takové jedné domácí pomocnice a sami rychle zjistíte, že jen samotná péče o děti vás zaneprázdní tak, že se uběháte a na nějaký odpočinek nebudete mít ani pomyšlení. Děti jsou totiž stále hladové, navíc si vymýšlejí, co budou jíst a samozřejmě chtějí také pít. Takže vaším úkolem je posadit hladové dítě za stůl, zjistit co potřebuje a nyní běhat od lednice k mikrovlnce, nosit mléko a samozřejmě sklízet ušpiněné nádobí zavčas do dřezu, neboť už se vám hlásí o jídlo či pití další hladové robě a ke špinavému stolu si nesedne. Uběhne den, získáte zasloužené body za svoji píli a vše začíná znovu následující den. Jak dlouho tedy toto doslova vražedné tempo vydržíte?

Po celou hru sloužíte u jedné jediné rodiny, jejíž počet členů postupně roste, až máte na starosti nepořádek dokonce šesti rodinných příslušníků. Ale buďte si vědomi toho, že práci vám budou přidávat i ti nejstarší členové této nepořádné rodiny, neboť zatím co táta vám nadělává šlápoty v předsíni, máma vám po vykoupání zanechá špinavou vanu, jejíž vyčištění přenechá vám a ještě vás nechá připravovat jídlo pro celou rodinu. Vaším úkolem však bohužel není jen úklid a vaření, či krmení dětí, musíte rodině přinést do domu poštu ze schránky, vyřizovat e-maily a dokonce nezapomenout včas nakrmit rybičky.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)