HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Dr. Lutz and the Time Travel Machine (free hra)

Dr. Lutz and the Time Travel MachineDr. Lutz and the Time Travel MachineDr. Lutz and the Time Travel MachineDr. Lutz and the Time Travel Machine

Dr. Lutz je skutečně bezvadná a vymakaná adventura, kterou vám mohu jen vřele doporučit. Nabídne vám stylové kreslené lokace, ale také i velmi roztomile animované postavy. Bude vám vyprávět o podivném, až tragikomickém vědci doktoru Abrahamu Lutzovi, který se snaží vynalézt stroj času a přenést se tak do prehistorické doby, aby tam dokázal svou vlastní teorii, proč před 65 miliony lety vyhynuli velicí ještěři a navíc ještě udělal tím totálního hlupáka ze svého vědeckého oponenta. Hra skutečně oplývá cynickým humorem a poměrně dosti překvapivými až náročnými puzzly. Většinu svého času tráví doktor Lutz ve sklepě, kde pracuje na svém stroji času. Když už je před dokončením, přicházíte na řadu právě vy. Musíte mu obstarat několik velmi potřebných součástek a umožnit mu, aby mohl vystartovat za svými dinosaury.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 12853 KB

Výrobce: File Front  Web

Zobrazení celkem: 3454

Zobrazení tento měsíc: 2652

Hodnocení oblíbenosti (644x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Dobrá vymyšlená adventura vždy potěší všechny fanoušky tohoto herního žánru. Tentokráte vám tudíž přinášíme titul se vskutku zajímavým příběhem, který je okořeněn spoustou humoru a vyniká navíc celkovou propracovaností. V této dobrodružné sci-fi AGS hře se ztotožníte s doktorem Lutzem, pološíleným vědcem, který sestrojil stroj času a rozhodl se cestovat až do pravěku do období dinosaurů, bohužel ho při přípravě této cesty do minulosti stíhají samé problémy. Bude proto pouze na vás, abyste je zdárně za něj vyřešili. Dostáváte se tak do několika historických období, kde se budete snažit stroj rozchodit.

Různých kombinací a řešení puzzlů vás čeká opravdu velice mnoho, některé z nich navíc mají často až neuvěřitelně zcela nelogické řešení, takže je o zábavu a týrání vašich mozkových závitů dokonale postaráno. Hra díky úsměvných a komických dialogů, bohužel ne v tolik známé italštině, rozhodně neztrácí šťávu a šmrnc a rozhodně vás zaujme a pobaví. Profesor je sympatickou postavou, občas okoření nějakou tu kombinaci předmětů či dění kolem sebou vtipnou až výstižnou hláškou. Pokud vám tedy italština není cizí, potom se jistě častokrát upřímně zasmějete.

„Dr. Lutz and The Time Travel Machine“ vyniká klasickým a typickým ovládáním, známým z AGS freewarové scény, tedy různé kurzory pro různé akce, vše ale probíhá i bez těch nejmenších problémů a v naprosto herní pohodě. Pochválit je nutno taktéž celkové zpracování, hru doprovází vynikající, s velikým vkusem zvolená atmosférická, uším lahodícím hudba. Jednotlivé lokace jsou také vskutku nádherně vykresleny a pro vaše oči vám nabízí skvělý a zábavný pohled. Nezbývá mi proto nic jiného, než tuto zajímavou a zcela originální adventuru všem hráčům vřele doporučit, splňuje totiž to hlavní, o co v každé hře jde především, dobře vás pobaví.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)