HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

A bit of Fujitsu – uvnitř počítače (free hra)

A bit of Fujitsu – uvnitř počítačeA bit of Fujitsu – uvnitř počítačeA bit of Fujitsu – uvnitř počítačeA bit of Fujitsu – uvnitř počítače

Jste již doslova přesyceni různými „střílečkami“ a potoky krve, ustřelenými hlavami a údy? Baví vás raději hry, kde místo bezduchého střílení je nutné namáhat vlastní mozkové závity a hodně přemýšlet a navíc i experimentovat? Jednu takovou, skutečně vydařenou adventuru, pocházející dokonce z českých luhů a hájů, vám tedy dnes nabízíme ke stažení, potažmo k zahrání, buďte jisti, že příznivci adventur si rozhodně takříkajíc přijdou „na své“, což ovšem vůbec neznamená, že by se do hry nemohli pustit i ostatní hráči, tedy hlavně obdivovatelé logických her. Hra je typicky „point-and-click“ adventurou, ve které budete ovládat počítačový „bit“ který se zamyslí nad smyslem jeho života. Aby na ssvou úvahu získal odpověď, rozhodne se vydat dovnitř počítače, kde potká i jiné části počítače, které vyřeší jeho Hamletovský problém.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 38049 KB

Výrobce: Marek Heřman   Web

Zobrazení celkem: 4406

Zobrazení tento měsíc: 3137

Hodnocení oblíbenosti (809x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato hra vznikla na popud velice kreativní soutěže jednoho z výrobců hardware, kde v hlavní roli se představí malý „bit“, který si jednoho dne položil skutečně téměř Hamletovskou otázku, tedy proč vlastně jsem tady? Ostatní bity jeho filosofickými úvahami zcela opovrhují a nadávají mu nevybíravými nadávkami, proto tak se malý zvídavý a osamocený „bit“ musí vydat dovnitř počítače, aby na svou otázku našel odpověď. Tedy skutečně se jedná o originální a velice zajímavým způsobem řešenou freeware, navíc všechny dialogy jsou v textech provedeny v našem mateřském jazyce, což jistě potěší hlavně ty z vás, kterým je angličtina „španělskou vesnicí“. Jedná se o vysoce kvalitní a atraktivní hru, velice dobře graficky zpracovanou a navíc i výborně ozvučenou, jen škoda, že ji nelze ukládat, což by hře jenom prospělo.

Děj hry se odehrává v celkově šesti zcela unikátně vypracovaných lokacích, tedy místnostech, v nichž najdete celkem devět charakterů, tedy i jiných počítačových součástek, přičemž jen vzornou spoluprací s nimi a volbou správných odpovědí na jejich otázky, máte zaručenu cestu vpřed. Naleznete tudíž například další, již ochotnější „bity“, RAM paměť, také různé procesory, hlavně se v každé lokaci nezapomínejte dobře rozhlížet, abyste nepřehlédli nějaký předmět, který je nutné sebrat a jenž vám zajišťuje možnost dalšího a stálého postupu vpřed. Na otázky součástek je vždy nutné najít správnou odpověď a naopak, tedy klást ty správné otázky, abyste se dozvěděli informace, související s dalším postupem vámi vedeného „bitu“. Pomoc, jakým způsobem hru ovládat naleznete po stisknutí tlačítka F1, pakliže nebudete vědět, jak dál, stáhněte si návod ke hře na Abecedě her, ale raději zkuste přemýšlet napřed sami.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)