HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Star Drone – ve stálém obležení (free hra)

Star Drone – ve stálém obleženíStar Drone – ve stálém obleženíStar Drone – ve stálém obleženíStar Drone – ve stálém obležení

Pokud jste zvyklí v akčních střílečkách útočit na spousty různých nepřátel, potom v této dnešní hře budete mít jiný úkol, bránit se proti nepřátelským útokům. Na druhé straně je nutné říci, že tato hry není pouze ryzí akční hrou, ale obsahuje celou řadu i strategických prvků, což ji činí o to více přitažlivou a napínavou. Hry od světoznámě proslulého týmu „GameTopu“ vždy patřily k tomu nejlepšímu, co se na freewarové scéně postupně objevuje a tak ani tato hra nemůže být samozřejmě žádnou negativní výjimkou. Pokud se do hry pustíte, potom sami brzy zjistíte, že se jedná skutečně o velice vydařené, zajímavé, až chytlavé dílko, které skutečně za zahrání stojí, neboť se jedná zcela o netradiční a originální titul, s podobným námětem jste se v akčních hrách snad ještě nesetkali, jde o skvěle zábavný, dosti dobře hratelný projekt.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 20399 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3479

Zobrazení tento měsíc: 2895

Hodnocení oblíbenosti (834x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Hra se ocitá kdesi na rozmezí mezi akcí, strategií a arkádou. Pokud se samotné akční složky týká, ta je prakticky odehrána ihned na samém začátku hry. Budete totiž ovládat dělo, nabité střelou, vaším úkolem tedy je pouze navolit ten jediný správný směr a začít tak střelou prohánět lov hvězdiček, za polodrahokamy a to vše na první pohled v nekonečném Vesmíru, což ovšem zdaleka není pravdou. Je to navíc lehce ovladatelná hra, kterou ovládáte pouze myší, no vlastně neovládáte nic, jen střelu navádíte jejím pohybem, přičemž vaším úkolem je splnit výše uvedené úkoly v co možná nejkratším čase, takže zase tak těžké a složité to vskutku není, navíc čím dříve tento úkol zvládnete, tím vyšší bude vaše bodové vyhodnocení.

Takže jak to potom vypadá v praxi? Na samém začátku vystřelíte jakousi střelu, která bude v příštích sekundách poletovat Vesmírem, pakliže narazí do některého z různých objektů, odrazí se od nich. V prostoru se však nacházejí i velice, vám nepřející nebezpečné hroty, pokud se jich byť jen letmo dotknete, pak vás doslova schlamstnou a nadobro jste skončili. V prostoru se totiž ještě navíc nacházejí jakési záchytné body, kolem nichž jsou umístěné hvězdičky, protože se od vás očekává, že kolem nich budete rotovat. Ostatně k tomu účelu jsou tyto objekty stvořené a jejich pozici si můžete sami zjistit na malé mapě vlevo dole na hrací ploše, která je vám taktéž nápomocná při hledání dalších zbývajících hvězdiček, neboť na zmíněné mapě jsou také zakresleny.

Grafická stránka je, jak už je to u těchto autorů zcela naprostou samozřejmostí, opět na na velice vysoké úrovni, rozpohybování lze hodnotit na výbornou, herní prostředí je skutečně hodně variabilní, neboť v každé lokaci v se objevují nové a překvapivé herní a taktické prvky, takže zkrátka a dobře budete stále moci objevovat mnoho a mnoho nového.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)