HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Age of Emerald – výstavba městečka (free hra)

Age of Emerald – výstavba městečkaAge of Emerald – výstavba městečkaAge of Emerald – výstavba městečkaAge of Emerald – výstavba městečka

GameTop je autorským týmem, tvořícím své freeware doslova jako na běžícím pásu, což ovšem v žádném případě neznamená, že by tato skutečnost měla negativní vliv na tvorbu jejich her. Představovat tento světově proslulý tým, by bylo skutečně oním příslovečným „nošením dřívím do lesa“, neboť jen na našich stránkách naleznete jejich her dostatečné množství, abyste mohli moje předchozí konstatování posoudit zcela sami. I přes toto moje tvrzení je tato dnešní hra od zmíněného kolektivu něčím výjimečná, nejen vlastním dokonale vymyšleným příběhem, ale zároveň i délkou jejího hraní. GameTop tentokrát skutečně zabodoval více, než obvykle, pokud budete totiž tuto hru dohrát až do samotného konce, pak se připravte na téměř nekonečné spousty levelů a na desítky hodin hraní, jen tak se můžete "prokousat" na konec hry.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 17451 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 7789

Zobrazení tento měsíc: 5981

Hodnocení oblíbenosti (910x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Vaším úkolem v této až skutečně neskonale dlouhé hře je spojovat tři stejné symboly, tak získávat body, které se rovnají penězům, po skončení levelu pak, pokud jich získáte dostatečné množství, které je předem stanoveno, se vám zpřístupní, neboli aktivuje post „Buy“, což je nákup a kliknutím na toto místo zakoupíte první objekt, kterých se ve hře nacházejí skutečně spousty. Ačkoliv jsem na podobné hry zvyklá, tato dnešní mne zaujala natolik, že jsem se rozhodla ji dohrát do konce. Panečku, to jsem si ale dala úkol, který jsem nakonec dobrovolně vzdala, odehrála jsem během několika dní přes sto šedesát čistých hracích hodin, uhrála téměř tři sta levelů, o čemž se můžete přesvědčit ze screenshotů a hra stále nebrala konce, takže jsem to nakonec raději vzdala, moje předsevzetí totiž roztálo jako sníh na jaře.

Hned na samém začátku vám hra ukáže, jaké to údolí máte vlastně zabydlet. Protože však ještě nemáte dostatek peněz, musíte se střemhlav vrhnout do hry. Jakmile spustíte první level, na hrací ploše různých tvarů se vám objeví spousty různých symbolů. Nejvíce však bude drahých kamenů, později přibude jídlo ve formě mléka a rybek a nakonec stříbrňáky, kladívka a spousta dalších, jejichž výčet by byl příliš zdlouhavý, však to zjistíte ve hře sami. Musíte tudíž vytvořit co možná nejdelší řetězec stejných předmětů a potvrdit výběr kliknutím. Tak vámi vybrané symboly zmizí a na jejich uprázdněná místa se přesunou jiné. Pod každou symbolem se nacházejí modrá políčka, která se snažte rovněž aktivovat, pamatujte však na rezervu, může se vám hodit, pokud už nenaleznete alespoň další tři stejné symboly. Hra je skutečně nesmírně návyková a vydržíte u ní sedět nejen dlouhé minuty, ale celé desítky hodin, pokud tedy chcete hru dohrát až do konce, ono vám ostatně nic jiného nezbude. Hra má opravdu překrásnou grafiku a je přímo dokonale ozvučená, navíc je vhodná pro všechny hráčské věkové kategorie.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)