HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Farm Frenzy – zemědělská super mánie (free hra)

Farm Frenzy – zemědělská super mánie Farm Frenzy – zemědělská super mánie Farm Frenzy – zemědělská super mánie Farm Frenzy – zemědělská super mánie

Farm Frenzy Game je zajímavá strategie, ve které se hráč ocitá v pozici farmáře. Na začátku hry má k dispozici pouze dvě pasoucí se husy a o další rozvoj farmy se musí farmář pod vaším vedením již postarat sám. Chovat je možno až šest druhů různých zvířátek a prodávat lze až devět vypěstovaných produktů. Za takto získané peníze je pak možno zakoupit šest budov, nebo hospodářských stavení. Farm Frenzy jistě mnozí znáte v její flashové online podobě, která před časem úspěšně obletěla téměř celý Internetový svět. Musím však dodat, že tato verze hry byla pouze v okleštěné verzi, takže za plnohodnotné hraní byste si museli připlatit nějakou tu korunku navíc. Nyní však již serveru My Play City ovšem žádné peníze platit nemusíte. Farm Frenzy, hra která vyšla opět z jejich dílen, je totiž nyní již zadarmo, tak toho využijte.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 17961 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 8918

Zobrazení tento měsíc: 6365

Hodnocení oblíbenosti (1073x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jak jsem se již zmínila v popisku k této hře, hra je bezplatným projektem od světoznámého týmu „MyPlayCity“ A co že to tato sehraná parta dnes pro vás připravila? Postavila vás do role kurážného a pracovitého zahradníka, který jako jediný má zájem o kus problematické půdy, na které se jeho předchůdcům nedařilo a přivedla je spíše do červených čísel. Proto vy musíte v několika levelech ukázat svou obratnost a prodejem svých výpěstků si nejen vydělat na živobytí, ale postarat se, což je nesmírně důležité, o stálý rozvoj vaší farmy. Na první pohled se to nemusí zdát, ale je to dobrý nápad. A světe div se, ono to vážně funguje a po nějaký čas vás to dokáže udržet před monitorem.

A jak že jednotlivé mise vypadají a jak že se hra hraje? Jednoduše, na začátku každého kola dostanete úkoly, které musíte splnit. Většinou máte vypěstovat určitý počet různých druhů zemědělských produktů, vydělat si určitou finanční částku a vypěstovaný produkt pak odvézt k zákazníkovi. Samotná hra se pak ovládá myší a veškeré ovládací prvky se objeví po najetí na příslušné zařízení, jako je například studna, ze které musíte čerpat vodu na zalévání pozemku. V pozdějších levelech přibývá i možnost kupě studny a automatického zalévání. Je to určitě výhodné, neboť když už máte záhonek hodně rozlehlý, někdy je náročné ohlídat si, aby měly všechny zemědělské výpěstky stálý dostatek vody.

Zpočátku obdržíte pouze jednu kachnu, která pobíhá po pozemku, nakupujete jí jídlo v podobě trávy, přičemž ale je nutné pozemek zalévat, aby tráva povyrostla, tak na oplátku z ní občas vypadne nějaké to vajíčko. Vy jej seberete, poté prodáte a získáte tak nějaké ty peníze. Tak se s postupem času dostane i na jiná zvířátka jako je prase, medvěd, nebo kráva. Jejich produkty už nebudete pouze prodávat, ale dále z nich vyrábět další nové produkty, můžete tedy ze získaných vajec vyrobit těsto, z něj vyrobit lahodnou pochoutku a za její prodej pak získáte mnohem větší finanční obnos, než kdybyste prodali pouze sesbíraná vejce. Grafickému zpracování se nedá v zásadě vůbec nic vytknout, ostatně je notoricky známo, že „MyPlayCity“ jsou mistři svého řemesla, což samozřejmě platí i hudebním doprovodu a zvukových efektech.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)