HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

6 Days a Sacrifice – mezi okultisty (free hra)

6 Days a Sacrifice – mezi okultisty 6 Days a Sacrifice – mezi okultisty 6 Days a Sacrifice – mezi okultisty 6 Days a Sacrifice – mezi okultisty

Jako hlavní hrdiny této okultistické adventury budete muset prožít celkem šest dní doslova ve velice nebezpečném prostředí, ba téměř v v pekelném prostoru, kde čekají na vaše řešení mnohé hádanky, taje a rébusy, navíc si užijete i tak trochu těch velice intimních hrátek. Jedná se tedy o adventuru, která je skutečně velice různorodá, svým stylem a provedením se hodně liší od klasických adventur, je tedy skutečným a nefalšovaným originálem. Samotný herní příběh je od samého zpočátku zahalený rouškou podivného tajemství a ani spřátelené postavičky vám vždy nepoví vše, co vědí. Jak se ale později ukáže, je sám hlavní hrdina jménem Theo do dění zapojený ve větší míře, než se sám zpočátku domníval, takže je z toho nakonec podivný galimatyáš. Všechny rozhovory se odehrávají formou textů, bohužel anglických.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 2096 KB

Výrobce: Ben Yahtzee Croshaw  Web

Zobrazení celkem: 3127

Zobrazení tento měsíc: 2089

Hodnocení oblíbenosti (598x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Hra vám nabídne celou řadu dialogů a váš hlavní hrdina Theo si dokonce navíc sám vede podrobný deník, takže o spoustu informací rozhodně mít nouzi nebudete. Všechny ttyto takto získané informace jsou pro vás velice důležité, mohou vám podat nápovědu pro řešení některých prekérních situací, například pro řešení tajů a rébusů, se kterými se ve hře dosti často potkáte. Je však velice na škodu, že na to, že se jedná o adventuru, mnoho sbíratelných předmětů ve hře nenajdete, pokud jsem dobře počítala, není jich ani celá desítka. Autor se totiž hlavně soustředil na textem prováděné rozhovory a bude jen na vás, zdali na otázku, kterou pokládá Theo jiné postavě, naleznete vždy tu správnou odpověď a tak této postavě rozvážete jazyk a přinutíte ji, aby vám sdělila ty informace, které potřebujete nutně pro další postup ve hře.

Z toho zcela jednoznačně pak vyplývá, že neznalci anglického jazyka, mohou mít ve hře problémy, ale vše jde vyřešit i pro ně metodou „pokus a zase pokus“. Po grafické stránce se nejedná o žádný veliký zázrak, herní rozlišení je hodně nízké a navíc i doslova kostrbaté. Ozvučení se také nikterak výrazněji nevymyká z průměru, i když neustálé klapavý zvuk kroků mi šel po chvíli na nervy, jako když z netěsnícího kohoutku kape voda do umyvadla, neřku-li přímo na hlavu. Už po spuštění hry znalci sami zjistí, že se jedná o adventuru vyrobenou v AGS Enginu. Přesto se autorovi hry zcela podařilo vytvořit vcelku sugestivní prostředí skryté základny okultistů. Rovněž herní ozvučení je, až na výše uvedenou připomínku, vcelku přijatelné, což se ovšem týká jen s velkým citem vybraného hudebního doprovodu.

Hra začíná poněkud netypicky, téměř ihned, co se objevíte na herní scéně a seberete první předmět, objeví se jakási podivná postava v červeném katovském rouchu a než stačíte napočítat do pěti, shodí vás, po otevření dveří od výtahu, do výtahové šachty. Poté se probudíte, silně zranění a krvácející, ležící na zakrváceném lůžku a teprve tady se vlastně odvíjet celý komplikovaný, až hororový příběh, inu holt, z okultisty není radno si zahrávat. Šest dní a nocí, plných utrpení, krve a záhadných setkání za podivných okolností budete tudíž muset v okultistickém pekle vytrpět jako hlavní hrdina hry Theo De Cabea. Musíte tedy přežít každý den, vyhnout se nástrahám, promlouvat s každým, s kým se setkáte, jen pozor, všechny postavy nejsou vašimi přáteli a nemyslí to s vámi dobře. Nečeká vás ale jen samá strast, pokud budete šikovní, tak si i milostně zašpásujete.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)