HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

BRUNO 2 - únos rodiny (free hra)

BRUNO 2 - únos rodinyBRUNO 2 - únos rodinyBRUNO 2 - únos rodinyBRUNO 2 - únos rodiny

Bruno 2 je další díl česky namluvené adventury, která má hezčí grafiku, jedinou nevýhodou hry je dlouhé načítání. Ovládání hry je jako u Bruna 1 jen prostřední tlačítko myši (kolečko) má tu funkci, že Bruno promluví k předmětu a dokonce i k věcem v inventáři. Takže když například nemůžete poznat nějakou věc v inventáři, stačí na ni najet kurzorem a zmáčknout kolečko. To jde i u některých věcí ve hře třeba u budky, větráku atd. Ale Bruno vám vždy odpoví jen nějakou vtipnou hloupost, takže jak ve hře pokračovat, na to musíte přijít sami. Dole na liště máte uložit hru a konec hry, pozice se uloží tam, kde se zrovna nacházíte. Ale po zmáčknutí ukončit hru, se hra přímo vypne, tím chci říct, že nejde do žádného menu, takže se nemůžete vrátit a už ji neuložíte. Příběh hry začíná tím, že Brunovi byla unesena celá jeho rodina.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 43264 KB

Výrobce: Pawlis   Web

Zobrazení celkem: 6424

Zobrazení tento měsíc: 4460

Hodnocení oblíbenosti (1316x):

0%   25%   50%   75%   100%  
73%

Autor dnešní hry vám není ani zdaleka neznámý, již jste si od něj mohli zahrát jeho dvě předcházející hry, „Vejce“ a „Neandrtálec Bruno“, tedy hru „Bruno 1“. Hned na samém začátku vám musím říci, že hra je opět jako každá adventura postavena na příběhu, ve kterém hraje hlavní roli rozmlouvání se všemi postavami, které jsou vedeny foneticky, tedy mluvou a samozřejmě v našem rodném českém jazyce, takže všemu budete dokonale rozumět, což jistě ocení velká většina hráčů a především všechny příznivce z kategorie her adventur. Hra je opatřena zajímavým a dobrodružným příběhem, takže neváhejte ani chvíli a pusťte se do hry.

Samotný děj hry začíná v okamžiku, kdy jednoho rána zjistíte, že vám domorodci z druhého Ostrova unesli celou vaši rodinu, bude jen na vás, jak ji zachránit. Ve hře budete muset opravit pojistky, vyrobit bombu na odstřelení skály, zprovoznit motorový člun, zbavit se hada, psa, hlídačů, zkrátka a dobře provádět spousty různých úkolů, než se vám podaří vaši rodinu, kterou si již hodlají domorodci upravit k večeři, vysvobodit a tak ji zachránit před jí domorodci chystaným krutým osudem. Budete tedy postupovat mnoha lokacemi, lámat si hlavu, co kde sebrat a na co to použít, ale vydržte, hra skutečně zato stojí.

Bylo by snad zcela zbytečné dál autora chválit, neboť tento vám již skutečně ukázal, že vskutku umí a já jen dodám, že se stále vylepšuje. Jen vám ještě připomenu, že pracuje na další hře, kterou nazval „Bruno 3“, takže se máte skutečně na co těšit. Navíc pro vás připravujeme jeho další vydařenou hru „Šnek“, která znovu zdůrazňuje schopnosti a vysoké kvality tohoto vynikajícího českého autora freeware. Musím konstatovat, že zejména jeho adventury vynikají svými důmyslnými a vtipně vymyšlenými příběhy, jsou opravdu po technické i grafické stránce zpracovány, jsou dobře hratelné a lehce a snadno ovladatelné, i když nepatří zrovna k těm nejlehčím.

Návod najdete na Abecedě her.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)