HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Neandrtálec Bruno - potrestaný ožrala (free hra)

Neandrtálec Bruno - potrestaný ožralaNeandrtálec Bruno - potrestaný ožralaNeandrtálec Bruno - potrestaný ožralaNeandrtálec Bruno - potrestaný ožrala

Je to jen pár dní, co jsme pro vás připravili hru od českého autora freeware Pawla Straky, tvořící své hry pod pseudonymem Pawlis, nazvanou „Vejce - přepravujte vajíčka do hnízd“. Tato hra měla na poměry našich stránek slušnou návštěvnost a dobré hodnocení, z čehož usuzuji, že se vám líbila a proto vám dnes přinášíme další jeho hru, tentokráte adventuru „Neandrtálec Bruno“. Hned na samém začátku vám musím říci, že hra je jako každá adventura postavena na příběhu, ve kterém hraje hlavní roli rozmlouvání se všemi postavami, které jsou vedeny foneticky, tedy mluvou a samozřejmě v našem rodném českém jazyce, takže všemu budete dokonale rozumět, což jistě ocení velká většina hráčů a především všechny příznivce z kategorie her adventur. Hra je opatřena ironickým příběhem, tak neváhejte a pusťte se do hry.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 11715 KB

Výrobce: Pawlis   Web

Zobrazení celkem: 7027

Zobrazení tento měsíc: 4877

Hodnocení oblíbenosti (1218x):

0%   25%   50%   75%   100%  
71%

Asi před sto dvaceti tisíci lety žil na naší Zemi Neandrtálec jménem Bruno. Byl to alkoholik, jakého jste ještě nepoznali, nasával do sebe chlast jako houba a každý den, místo toho, aby se věnoval nějaké práci, chlastal v hospodě jako duha. Jeho o třicet let starší manželka jménem Mahulena na něj prala a uklízela mu v jejich příbytku, tedy v jeskyni. Měli spolu synka Igorka, který sice byl retardovaný, ale naprostý blbec to nebyl. Jednoho dne to ale Bruno s chlastem silně přehnal a ožral se jak to prase. Když se z hospody vrátil nazpět do jeskyně, všechno poblinkal a zcela vysílený padl na zem.

Zvratky z něho ale táhli tak silně, že ho Mahulena a Igorek museli popadnout za ruce a nohy a vytáhnout jej před jeskyni. Když se ráno Bruno z opice probral a vrátil se do jeskyně, nestačil se divit, neboť jeho manželce povolily nervy, už měla toho jeho chlastání plné zuby, nadávala jako špaček a Bruno dostal ultimatum, dokud něco neuloví a neuvaří, nesmí o hospodu ani zavadit. Navíc to vše sdělila hospodské, takže Bruno skutečně měl od alkoholu utrum. To by však Bruno nepřežil, život bez jeho milované hospody si už vůbec nemohl představit, takže mu skutečně nezbylo nic jiného, než se vydat na lov.

Dávno jsou pryč doby, kdy tvorba freeware a online českých a slovenských autorů se nacházela tak říkajíc „v plenkách“ a jejich hry neměly u českých hráčů velký ohlas a raději tedy vyhledávali freeware od zahraničních autorů. Nyní již lze s určitým pocitem hrdosti plně konstatovat, že čeští a slovenští autoři freeware nejenže se dotáhli kvalitou a originalitou svých na úroveň nejlepším zahraničním autorům, ale dokonce je v mnohé daleko předčí kvalitou svých her. Navíc zahrát si přece kvalitní freeware adventuru v rodném jazyce, to je pro velký okruh českých hráčů velikou přitažlivostí, takže mi nezbývá, než vám popřát dobrou zábavu.

Pokud nebudete vědět, jak dál, na Abeceděher najdete návod na tuto hru.

Návod najdete na Abecedě her.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)