HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Tulák – shánějte si obživu (free hra)

Tulák – shánějte si obživu Tulák – shánějte si obživu Tulák – shánějte si obživu Tulák – shánějte si obživu

Jedná se o klasickou adventuru, ve které je vaším úkolem, jak už vyplývá ze samotného názvu této hry, ovládat tuláka, dalo by se říci i bezdomovce, kterého jeho spoluobčané doslova „vykousali“ z jeho rodného města a který se tudíž rozhodl, město opustit a najít si nějaký ten kus žvance v sousedním městě. Hra je velice vtipně řešena, i příběh hry je zcela originální, pro všechny adventuristy se jedná skutečně o lahůdku. Hra není příliš dlouhá, rozhodně by nemělo být problémem ji dohrát až do kance, což rozhodně stojí za to. Celá hra pak začíná v hlubokém lese, ve kterém jste se ocitli po opuštěné rodného města Starého Městce, v kapse nemáte ani groš, vaším jediným majetkem je hůl a děravá deka. Namířili jste si to tedy do Jeřetína s přesvědčením, že v něm budou na tuláky bezdomovce hodnější, no však uvidíte, je-li tomu tak.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 2735 KB

Výrobce: Perdol  Web

Zobrazení celkem: 4093

Zobrazení tento měsíc: 2354

Hodnocení oblíbenosti (734x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Jak je z úvodního příběhu patrno, čeká vás na první pohled velice jednoduchý a prostý úkol, prostě sehnat si v novém městě něco „na zub“. V kapsem máte vymeteno a na dobročinnost zdejších obyvatel se moc spoléhat nemůžete, počítejte tedy s tím, že pakliže již něco, pro vás nezbytně potřebného získáte, bude to vždy pouze formou „něco za něco“. Hledejte tedy předměty, kterými byste mohli občany města uplácet, to je jeden z nejdůležitějších vašich úkolů ve městě, jinak ve hře dál nepostoupíte. Děj hry se odehrává ve středověku, začínáte v hlubokém lese, kde se nachází zvěř a také sem tam nějaký ten opilec, později budete muset vyřešit, jakým způsobem se dostat do místního hradu a také do bažin.

Jako ostatně v každé jiné agentuře, sbírejte tudíž předměty, prozkoumávejte všechny místa, tak vám samotným dojde, že právě tato aktivní místa jsou rozhodujícím faktorem pro dohrání hry. Získané předměty pak používejte na postavičky, které vám tak umožní pokračovat stále dál. Všechna aktivní místa jsou označena ozubenými kolečky, ostatně stejně tak, jako všechny osoby, se kterými se ve hře setkáte. Vždy stačí jen kliknout na levý Ctrl a objeví se vám inventář, který se ale dá otevřít jen právě na aktivních místech, jinde ne. Po dohrání hry totiž dostanete kód, který vám zpřístupní povídku, nacházející se v adresáři se hrou, která je předlohou příběhu této dnešní hry. Tulák je tedy po jeho podrobném prozkoumání dosti spletité a autory promyšlené dílo.

Hra je skutečně velice dobře hratelná. Lehce a srozumitelně ovladatelná, po technické a grafické stránce ji skutečně nelze nic vytknout. Snad mohla být i o něco delší, avšak tento fakt na kvalitě hry nic neubírá. Ocenit musím vskutku originální nápad a výtečnou zápletku, hledání předmětů a jejich používání má svoji opodstatněnou logiku, nic násilně vytvořeného při nalézání předmětů a jejich používání na ta správná místa, se skutečně nekoná. Musíte být ale všímaví a zaznamenávat si do paměti každou podrobnost, na kterou jste při otevírání aktivních předmětů přišli. Jak příklad uvedu velice vtipně zrealizované hledání ztraceného prstenu, nebo získání potřebné lebky. Doufám, že jsem vám již nyní o hře sdělila dost a tak si na ostatní zápletky už musíte přijít sami.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)