HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Stromoví lidé – zkouška dospělosti (free hra)

Stromoví lidé – zkouška dospělostiStromoví lidé – zkouška dospělostiStromoví lidé – zkouška dospělostiStromoví lidé – zkouška dospělosti

Dávno jsou pryč doby, kdy tvorba freeware a online českých a slovenských autorů se nacházela tak říkajíc „v plenkách“ a jejich hry neměly u českých hráčů velký ohlas a raději tedy vyhledávali freeware od zahraničních autorů. Nyní již lze s určitým pocitem hrdosti plně konstatovat, že čeští a slovenští autoři freeware nejenže se dotáhli kvalitou a originalitou svých na úroveň nejlepším zahraničním autorům, ale dokonce je v mnohé daleko předčí kvalitou svých her. Navíc zahrát si přece kvalitní freeware v rodném, nebo slovenském jazyce, to je pro velký okruh českých hráčů velikou přitažlivostí, neboť i ještě dnes neumí všichni hráči cizí jazyky, angličtinu nevyjímaje. Tato hra je jednou z těch vydařených her od známého českého kolektivu, nazývajícího se PERDOL, jejichž hry natrvalo na našich stránkách zdomácněly.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 7447 KB

Výrobce: Perdol  Web

Zobrazení celkem: 5218

Zobrazení tento měsíc: 3624

Hodnocení oblíbenosti (968x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Musím se vám přiznat, že mne vždy velice potěší, když mi napíše některý z českých, nebo slovenských autor freeware, že stvořil novou hru a projeví zájem o to, abychom ji zveřejnili na našich stránkách, což tedy právě činím. Již předem musím konstatovat, že tito autoři znovu dokázali odvést precizní a zodpovědnou práci, což ostatně je u tohoto kolektivu naprostou samozřejmostí. Jen málokdy lze hovořit o dokonalém sladění grafiky, zvuku a technickém zpracování, včetně nápaditého a zábavného příběhu a velice dobré hratelnosti, ve spojení s přiměřenou obtížností a lehkou a snadnou ovladatelností, ale tato hra všechny vyjmenované atributy naplňuje v plné míře.

Zmínila-li jsem se v popisku k této hře o dalších hrách od tohoto kolektivu, měla jsem na mysli jejich hry „Duel Hadů – vzorná hadí spolupráce“ a „Neuvěřitelná dobrodružství pouťových balónků“, které nejenže mají na poměry našich stránek velikou návštěvnost, ale především i vysoké čtenářské procentní ohodnocení ze strany hráčů, na což mohou být autoři skutečně doslova hrdí. Jak tvrdí sami autoři dnešní hry, pracovali na ní od dokončení hry „Tulák“ více než pět let a já dodávám, že se máte skutečně na co těšit. Jedná se totiž o kombinaci hry typu arkáda a adventura, do níž zasadili občas i prvky RPG, což skutečně hře jenom prospělo.

Ovládat ve hře budete postavičku mladého muže jménem Tristran a vaším úkolem bude nejen zachránit životy lidí ve vaší vesnici, ale stát se i opravdovým mužem a snad naleznete i konečně svoji velkou životní lásku. Vše začíná monologem samotného Tristrana, kdy prohlašuje, že se dnes před ním otevírá veliký a významný den, kdy musí projít jako každý mladý příslušník jeho kmene projíte zkouškou dospělosti a dokázat tak lidem jeho kmene, že už je skutečně opravdovým mužem. Druh zkoušky zpravidla určuje vesnický šaman, ale stalo se zvykem, že stačí ulovit pouze nějakou zvěř, aby byl dostatek jídla na oslavy. Bude tedy dobré se nejdříve jít šamana zeptat, zda má pro Tristrana připraven nějaký úkol. Tak tedy neváhejte a pusťte se do hry, Tristran vás již netrpělivě očekává.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)