HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Featherweight – Pérová váha (free hra)

Featherweight – Pérová váhaFeatherweight – Pérová váhaFeatherweight – Pérová váhaFeatherweight – Pérová váha

Klasická „click and point“ adventura ze staré školy ze světa, kde vládnou roboti? Na úvod recenze bych měla opět připomenout, že adventury jsou doslova „můj šálek kávy“, takže vám hru mohu jen doporučit. Ve hře „Featherweight“ je každá scenérie skutečně prokreslena do těch nejmenších detailů. Bez animací by ovšem grafika byla pouze poloviční. Po každém sebrání předmětu, nebo splnění úkolů se na ně budete nadále těšit, jako myška na ementál. Scénkám nechybí humor, žádné hluché místo ve hře nenajdete a to ani v hudebním doprovodu, pokud se vám zdá, že tu chválu hry přeháním, je to tím, že „Featherweight“ je skutečně jednou z nejlepších adventurních her roku tohoto roku. Věřte mi, že se budete muset často zamyslet a popřemýšlet, abyste vyřešili všechny dané úkoly, nutné pro další postup vašeho robotka vpřed.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 15467 KB

Výrobce: Benem Chandler  Web

Zobrazení celkem: 3038

Zobrazení tento měsíc: 3038

Hodnocení oblíbenosti (690x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Tento se vydal zachránit svoji kamarádku a že to nebude mít pod vaším vedením lehké, na to vezměte klidně jed. Budete muset najít především batoh, schovávat se před nepřáteli, například za troskami auta, hledat a sbírat do inventáře potřebné předměty, vhod vám přijde i odhozená stará pneumatika, kterou budete muset v inventáři spojit s jiným předmětem a tak vytvořit novou pomůcku, kterou použijete na jiném místě, abyste získali možnost pro další postup. Čeká na vás i spousta nepřátel, kolem nichž projdete jen tak, že musíte využít jejich chvilkové nepozornosti, sice vás žádný z nich nezabije, ale skončíte ve vězení, ze kterého se budete pracně dostávat ven, abyste mohli pokračovat dál.

Originálně vymyšlený příběh v netradičním pojetí jistě uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Budete muset vyřešit spousty tajů a hádanek, čeká na vás i řešení puzzlů, zkrátka a dobře, při hraní se rozhodně nudit nebudete. Hra nabízí v klasickém dvojrozměrném pojetí nejen solidní příběh, ale poměrně vkusnou s přitažlivou grafikou, je dokonce ozvučena zvukovými efekty, pokud si vyslechnete i hudbu, která je rovněž výtvorem autora samotného, jistě budete se mnou souhlasit, když řeknu, že projevil i mimořádné hudební nadání. Jinak veškeré dialogy a rady, jak postupovat dál, jsou vedeny textovou formou, bohužel v anglickém jazyce, takže neznalci tohoto jazyka budou skutečně o hodně ochuzeni a mnohdy i bezradní, ovšem pokud se spolehnete na vlastní logiku, i tento „hendikep“ se překonat lehce dá.

Hru takříkajíc nesfouknete za několik minut, pokud chcete hru dokončit a dopracovat se až na samotný konec, kde konečně naleznete a osvobodíte vaši kamarádku, připravte se na skutečnost, že úspěšné dokončení celé hry vám může zabrat i dlouhé desítky minut a to ještě jen tehdy, pokud jste skutečnými mistry v hraní adventur. V každém případě však musím konstatovat, že hra skutečně za zahrání stojí, jistě se dobře pobavíte i vtipnými průpovídkami, samozřejmě jen tehdy, pokud je angličtina vaším druhým koníčkem. Téměř tajemný a sám o sobě napětí vyvolávající příběh potom patří k hlavním kladům hry, totéž platí v plném rozsahu i o neobvyklé a svérázné pointě hry. Grafické zpracování sice nepatří k těm excelentním, ale účelu hry plně vyhovuje, jistě uvítáte i tu skutečnost, že autoři obohatili hru o velké množství doprovodné hudby, i zdařilých zvukových efektů je ve hře opravdu habaděj.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)