HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bettys Beer Bar – sličná barmanka (free hra)

Bettys Beer Bar – sličná barmankaBettys Beer Bar – sličná barmankaBettys Beer Bar – sličná barmankaBettys Beer Bar – sličná barmanka

Možná, že byste si tedy chtěli vyzkoušet, jak se pracuje v nějakém bufetovém automatu, pokud se pustíte do dnešní hry, vaše přání bude splněno. Musíte se ale vás ale připravit na to, že zvládnout všechny požadavky hostů pěkný „cvrkot“. Hosté mají jedno přání, mají chuť na pivo a všichni do jednoho jsou velice netrpěliví, protože pospíchají. No nakonec host je host a kdyby hosté měli času nazbyt, nechodili by se občerstvit „na stojačku“ do bufetu, ale zasedli by za stůl v restauraci. Vše tedy budete muset zvládnout v časovém limitu a tak získávat body k dobru, pokud to nezvládnete, host posmutní a nakonec odejde, což zaplatíte pokutou stržením ze získaných bodů. V roli sličné barmanky Betty vás hra postaví za pultík s bečkou piva, k němuž se vejde šest žíznivých lidí a Bettyna šichta může hnedle začít, tak se o to pokuste.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 8876 KB

Výrobce: FreeGamePick  Web

Zobrazení celkem: 4564

Zobrazení tento měsíc: 4564

Hodnocení oblíbenosti (878x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Náplní práce sličné barmanky jménem Betty je tudíž čepovat i u nás tolik oblíbený zlatavý mok, tedy známé „pivečko“ a obsloužit co nejvíc zákazníků. Tak co, ještě byste chtěli pracovat jako obsluha v bufetu? Potom berte na vědomí, že všechno vám stěžuje skutečnost, že nemáte, ostatně jako všichni ostatní lidští smrtelníci, k dispozici víc, než dvě vlastní ruce, proto tudíž najednou neroznesete víc než dvě piva. Hodně zmatečně ale působí některé zvláštní situace, kdy nesete v roli Betty jeden půl litr plný a druhý prázdný a chcete obsloužit některého z těch nejžíznivějších a nejnetrpělivějších štamgastů. Dalším mínusem je, že s postupem a změnou hospody se změní jen vizuální prostředí, ale stále můžete nosit jen pivo a jenom občas a velice sporadicky i „kafíčko“.

Jednou ze základních vašich vlastností, kterou rozhodně musíte mít, je rychlost, ale spojená s naprostou přesností a precizností. Je to jako ve skutečném životě, čím dříve totiž své zákazníky obsloužíte, tím více peněz vyděláte a to stejně tak, kolik jich dokážete obsloužit, nespokojený zákazník rychle zmizí a vy jenom proděláváte. Jednoduché to však není, neboť nestačí jenom pivo čepovat a roznášet, ale i vyprázdněné sklenice odnášet a protože čistých sklenic je skutečně hodně málo, musíte použité půllitry i omývat, protože z uslintaných sklenic nechtějí pít zlatavý mok ani ti největší žíznivci. Pokud tedy budete šikovní a vyděláte hodně peněz, můžete i přejít do nějakého luxusního podniku.

Vizuální zpracování hry se autorům hry stoprocentně vydařilo. Každá putyka je jiná a dokonce i Betty mění, ostatně jako každá fintivá ženská, vlastní oblečení. Nejvíc vás však zřejmě vizuálně zaujmou zákazníci, kterýchžto je ve hře nejméně třicet různých typů. Tak budete například obsluhovat vězně (čert ví, jak se tam dostal), pivem pak posloužíte dokonce Santa Clausovi, Indiánovi, stařence, nebo Šeherezádě. A to zdaleka ještě nejsou všechny postavy, které se ve hře jako zákazníci objevují. Betty's Beer Bar je tudíž velice zajímavou oddechovou hrou, výstižněji řečeno spíš simulátorem, která však dokáže zabavit na dlouhé hodiny, prostředí i postavy a jejich požadavky se neustále mění a je přece známo, že „změna je život“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)