HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The SAW Deluxe – zahrajte si o život (free hra)

The SAW Deluxe – zahrajte si o životThe SAW Deluxe – zahrajte si o životThe SAW Deluxe – zahrajte si o životThe SAW Deluxe – zahrajte si o život

Jestli tedy hra „The SAW Deluxe“ vůbec v něčem vyniká, pak je to neuvěřitelné množství roztodivně bláznivých, až brutálních úkolů, jejichž úspěšné splnění bude především záviset na vaší toleranci k důvěrně známé metodě, nazývané „pokus omyl, pokus správně“. Každý úkol a každý nový problém budete řešit znovu a znovu a tak vlastně teprve zjišťovat, co jste dříve dělali špatně, ale i dobře. Ačkoliv je vám vždy dopředu vysvětleno formou dialogů, bohužel však vedených ve španělštině, jaký problém před vámi stojí a jak jej můžete překonat, tu správnou úspěšnou cestu pro postup vpřed si budete muset v potemnělých chodbách téměř opuštěného blázince pokaždé najít pouze vy samotni. Hra je vcelku solidní titul, u kterého se nebudete bát, ani bavit. Znechutí vás interface a neohrabaný boj, hra nabízí velice málo kompenzace.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 17868 KB

Výrobce:  Pedra   Web

Zobrazení celkem: 3324

Zobrazení tento měsíc: 3097

Hodnocení oblíbenosti (692x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Hned samotná úvodní sekvence vám tvrdě naznačuje, že tato bizardní hra je krvavým divadélkem, jehož děj ovlivňuje a snová cynický a bezohledný šílenec a vypořádat se s jeho manýry a nápady, lstí a úskočností, bude pro vás, kteří se ztotožníte s postavou detektiva Dave Tappa, skutečnou prověrkou vaší trpělivosti a navíc i zkouškou vaší bezmezné trpělivosti, přičemž mnohdy sehraje svoji důležitou roli i ta trocha tolik potřebného štěstíčka a nezřídka i náhoda. Čekají na vás kruté a nemilosrdné souboje, kdy velice často skončíte vlastní smrtí. Laborovat budete muset i s prudkými jedy a jen těžce budete po několika marných pokusech hledat a použít ten jedině správný protijed. Mnohé úkoly je nutné splnit i v neúprosně ubíhajícím časovém limitu, což je rovněž frustrující.

Pokud chcete hrát hru co nejpohodlněji, vyžaduje si od vás vlastnictví dobrého gamepadu, s klávesnicí a s myší už jde hraní velice těžce a nesnadně, některé pasáže tak jen velice těžce projdete a budete si muset ovládání řádně natrénovat. Při již zmíněných soubojích už pošlete na adresu autorů hry celou snůšku nadávek a vulgarit. S portem na PC se vývojáři opravdu nemazlili, spíš jej odflákli, ne-li přímo na něj zapomněli. Naprostá nemožnost vlastního nastavení kláves, nepříjemná nutnost držení klávesy Shift v bojovém módu a což je přímo k nevíře, trojici akčních pozic musíte v plné bojové pohotovosti ovládat myší a klávesnicí zcela odděleně. Lehký útok a taktéž sebe krytí provádíte standardně klikáním na levé tlačítko myši, zatímco tvrdý výpad musíte provádět klávesou v číselné řadě nad pohybovými tlačítky W, A, S a D, což je skutečně velice náročné pro vaše prsty i mozek.

Původní filmovou předlohu hra rozhodně nezapře, i když jí skutečně nesahá ani ke kotníkům. Grafická úprava snese sice to nepřísnější měřítko i těch hodně náročných hráčů, zato však technické zpracování nelze hodnotit jinak, než že je „pro kočku“. Přidám-li k tomu španělské dialogy, herní obtížnost a spousty hádanek, které se bez možnosti španělské nápovědy jen velice těžce řeší, potom musím varovat i ty největší příznivce adventur před touto frustrující hrou. Vždyť kvůli jedné, právě velice těžce a nesnadně hratelné adventurní hře, by byla věčná škoda si dokonale poničit vlastní nervovou soustavu, nebo roztřískat vaši klávesnici, popřípadě, nedej Bože, rozmlátit celý počítač. Pokud tedy nepatříte mezi trpělivé, rozvážné a poklidné hráče, raději se do hry ani nepouštějte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)