HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Awakener – probuďte opilce (free hra)

Awakener – probuďte opilceAwakener – probuďte opilceAwakener – probuďte opilceAwakener – probuďte opilce

Život opilce má své světlé i stinné stránky. Opíjení zabírá spoustu času (z počátku), takže opilci nezbývá než ukracovat čas strávený v práci, aby se mohl plně věnovat své zálibě, což zpravidla přináší ztrátu zaměstnání a tím pádem nedostatek financí na jeho nejoblíbenější činnost. Ke světlým stránkám pak patří snadnost s jakou opilec proplouvá životem, jeho mysl je lehká, zatížena pouze starostí, kde sehnat peníze na chlast. Jídlo je pro opilce podružnou, nedůležitou záležitostí, když je, je dobře, když není, tak co, hlavně že je chlast. Pravda, v nechápavé a pokrytecké lidské společnosti mnohdy opilec budí pohoršení a nelibost, ovšem jeho to pramálo zajímá a neláme si s tím hlavu. Přes tato kritická slova je vehře postava opilce hlavním hrdinou, od kterého se odvíjí velice zajímavý, i když na druhé straně až příliš krátký příběh.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 5855 KB

Výrobce: Ben304  Web

Zobrazení celkem: 2822

Zobrazení tento měsíc: 2580

Hodnocení oblíbenosti (648x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Hned na samém začátku vám musím říci, že hra je jako každá adventura postavena na příběhu, ve kterém hraje hlavní roli rozmlouvání se všemi postavami, které jsou vedeny formou textů, bohužel v anglickém jazyce, takže neznalci tohoto jazyka toho z celé hry zřejmě moc nepochopí. Před domem vaší příbuzné sedí pro vás naprosto neznámý člověk, na kterém je již z prvního pohledu očividně zřejmé, že je napitý jako houba a nasosaný, jako čmelák. Prvním úkolem pro vás tedy bude ho nějakým způsobem probudit a dozvědět se od něj nějaké ty informace, což ale zase tak lehké nebude, ale určitě na nějaký způsob přijdete.

Hlavním hrdinou hry je malý klouček, který očividně touží po něčem nevšedním a chce zažít nějaké to vzrušující dobrodružství, no bez vaší fantazie a alespoň částečné, či minimální znalosti angličtině, se mu to sotva povede. Celý příběh se odehrává podle grafického ztvárnění na vesnici, či malém městečku a navíc pouze v jediné lokaci, což je na adventuru, i když vydařenou, skutečně málo. Malý hošíček jménem Fady se nudí a tak se vydal na návštěvu vlastní tetičky Sylvie, čímž vlastně začíná celé jeho dobrodružství. Jako u každé adventury je základem vyptávat se všech postav na vše možné, hledat a sbírat různé užitečné a potřebné předměty, bez nichž se dál nedostanete, některé musíte sem tam i některé postavě darovat, jen tak jí rozvážete jazyk a dozvíte se, co by vám jinak neřekla.

Humorný, až směšný námět hry se odráží ve všech anglicky vedených textech, takže se v případě, pokud alespoň trošku ovládáte tento germánský jazyk, vskutku pobavíte a řekla bych, že se chvílemi i od srdce zasmějete. Poměrně velice dobře vymyšlený příběh, dobře promyšlené rozhovory, řešení tajů, puzzlů a hádanek, to jsou rozhodně herní prvky, které svědčí a sluší každé adventurní hře, tuto dnešní nevyjímaje. Hra skutečně není nikterak dlouhá, pokud budete šikovní a nápadití, můžete jí celou projít zhruba za dvacet minut, rozhodně by vám to nemělo trvat více, jak půl hodiny. Musíte ale rychle vyřešit problém s původním nedostatkem informací, počítejte s tím, že jsou to informace zcela neobvyklé, hru vám bude zpříjemňovat vynikající grafika s velice vydařenými světelnými efekty.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)