HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Holdover- Marie v regenerační kapsli. (free hra)

Holdover- Marie v regenerační kapsli.Holdover- Marie v regenerační kapsli.Holdover- Marie v regenerační kapsli.Holdover- Marie v regenerační kapsli.

Že jsou Japonci mistři všech řemesel a totéž tedy platí i pro tvorbu jejich her, o tom nemusím zkušené a pravidelné hráče freeware a online zřejmě přesvědčovat. O mém tvrzení svědčí i tato dnešní adventura, která je velice originálníma nevšedním příběhem opatřena. Nejde však jen o příběh samotný, ale i o to, že hra má velice působivou hratelnost, je opatřena vskutku zcela neobvyklými a originálními prvky, které jen tak hned u her podobného typu nespatříte. Vaše hlavní hrdinka, byť zřejmě se jedná o malou Japonku, nese jméno Marie a vaším úkolem nebude nic jiného, než ji vést takovým způsobem stále vpřed, abyste zachránili lidstvo před jeho totálním sebezničením. Zda se to naší hrdince podaří, nebo její bohulibá snaha naprosto zkrachuje, to bude záležet jen na vás, tedy na vaší představivosti a schopnosti správně uvažovat.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 711 KB

Výrobce: Fox   Web

Zobrazení celkem: 2791

Zobrazení tento měsíc: 2525

Hodnocení oblíbenosti (647x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Autoři hry „Holdover“ se zcela evidentně zaměřili nejenom na zcela originální hratelnost a nové moderní herní prvky, ale také a to v neposlední řadě na kvalitní a velice zajímavý až poutavý příběh, se kterým se u freewarových her jen tak jinde nesetkáte. Ujměte se tudíž role hlavní hrdinky hry, tedy malé holčičky jménem Marie a pokuste se zachránit lidstvo od jeho sebezničení. O co tedy ve hře jde? Před mnoha roky se Marii stala těžká nehoda, jejímž následkem bylo její nevyléčitelné zranění. Její otec se však nechtěl smířit s blížící se smrtí své dcery a umístil jí do experimentální regenerační kapsle, kde by se mnohem její tělo mělo obnovit. Marie se však nechtěně a překvapivě místo do otcova náručí ocitne ve válkou poničeném světě, plném nepřátelských robotů.

Příběh hry je celkově velice komplikovaný a dozvídáte se ho ze speciálních zařízení, které budete potkávat na začátku své cesty, která vám budou nabízet pomoc a cenné rady ve formě hologramu Mariina otce. Poradí vždy, když bude zapotřebí, kudy se dál vydat na další cestu, ale praktickou, nebo konkrétní pomoc od něj v žádném případě nečekejte. Setkáte se s mnoha překážkami, z nichž nejčastější budou statické ostré bodce, pod nimiž budete muset podlézat, přitom ale současně musíte vyskočit, abyste se dostali o schodek výš. Zde vám přijde vhod možnost speciální kombinace kláves pro podřepnutí a pochod daným směrem, což možné vážně hrozící nebezpečí prioritně zažehná. Vůbec berte na vědomí, že často se pozastavíte nad otázkou, jakou kombinaci kláves použít, abyste se ve zdraví dostali dál.

Další zvláštností, řekla bych, že až velice nepříjemnou skutečností, je potápění, s nímž se setkáte taktéž velice často a to vás ještě navíc mnohdy budou neustále ohrožovat na životě již mnou zmíněné ostré bodce a tady potom už skutečně přestává každá legrace a bude záležet jen na vaší zručnosti, jak se z těchto nebezpečných a zapeklitých situací, dokážete doslova vymotat. Vámi ovládaná Marie totiž velice špatně plave a často se vám může stát, že bude trpět nedostatkem vzduchu k dýchání, přičemž čímž se pod vodní hladinou pohybuje hlouběji, tím větší množství vzduchu jí ubývá. Pokud se ještě k tomu musí plazit po kolenou po dně, pak je spotřeba vzduch vskutku enormní. Tyto nepříjemné problémy, končící často Marininou smrtí naštěstí autoři vyřešili možností si hru na kterémkoliv místě uložit a samozřejmě že i zpětně nahrát, čímž rozhodně předešli vašim případným záchvatům zuřivosti nad mnohými nezdary.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)