HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Krutá cesta životem – jak vykrást banku. (free hra)

Krutá cesta životem – jak vykrást banku.Krutá cesta životem – jak vykrást banku.Krutá cesta životem – jak vykrást banku.Krutá cesta životem – jak vykrást banku.

Vaším úkolem bude pomoci bývalému zástupci ředitele banky. Jeho jméno je Vladko Obřinoh a celý děj se odehrává v malebné vesničce Slivovice. Proč bývalému? "I k nám zavítala finanční krize. Promiň" Říkal nový ředitel s výpovědí v ruce. Po několika měsících marného hledání práce jeho zoufalství rostlo. A s ním i jeho zlost na šéfa. Začal kouřit, pít, dokonce i fetovat. Nakonec mu zabavily auto, pole i dům. Zůstal na mizině. Musíš mu pomoct oloupit jeho bývalého šéfa a odjet hodně daleko. Myslím, že se trefím do černého, když vám řeknu, že mnoho z vás vede zcela nudný a stereotypní život, který ho už ale moc nebaví. Staráte se sice o vaši dobrou pověst, dodržujete zásady morálky a ctíte zákony, snažíte se zakládat harmonickou rodinu a budovat přátelské vztahy. Co ale tak vyzkoušet si život z jiného pohledu?

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 19232 KB

Výrobce: velda  Web

Zobrazení celkem: 6491

Zobrazení tento měsíc: 6032

Hodnocení oblíbenosti (1056x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Určitě vás už alespoň jednou napadlo, jaké by to asi mohlo stát se člověkem, kterému je úplně všechno šumafuk. Příběh se odehrává v malebném městečku s podmanivým názvem Slivovice. Pracovali jste v místní bance, ovšem kvůli finanční krizi následoval hodinový vyhazov. Dostali jsi se až na ulici a jediným pravým a skutečným kamarádem se pro vás stal alkohol. Práce nikde široko daleko není, kdo by také i kdyby byla, zaměstnal takového vagabunda, vaším jediným snem je tudíž okrást ředitele banky a odjet někam hodně daleko. Je ale zcela víc než samozřejmé, že k provedení tak veliké loupeže budete mít zapotřebí nejen hodně štěstí, ale i zapojení vašich mozkových závitů na plné obrátky.

Na samém začátku vás příběh vyhodí rovnou na ulici, kde si ihned můžete popovídat s bezdomovcem, což je vlastně počátek celého dění. Standardní, tedy klasické prvky adventury jsou i v této hře zachovány, takže všechny předměty mají svůj vlastní popisek, téměř s každým člověkem si můžete popovídat a některé zvláštní předměty se dají i brát, popřípadě používat na aktivní místa na hrací ploše. Je nutné si pečlivě všímat každého detailu, který by vám mohl pomoci a sbírat všechny předměty, které lze, jen tak si umožníte cestu vpřed k uskutečnění vašeho krutého plánu. Některé dialogy jsou velice vtipné, mnohé z nich zavánějí i hodně sexem.

Samotný příběh hry, který je vskutku originální a přímo netradiční, je vymyšlen rozhodně dobře, dialogy vedené formou textů vám mnohdy napoví samy, jak postupovat dál, čtěte je tedy pozorně. Hra má i velice zajímavou originální grafiku, jen hudbu si autor, jak sám přiznává, takzvaně vypůjčil, což ale hru ale vůbec nekazí, neboť hraje jen velice potichu a jakoby v pozadí a tak udržuje nepřímo pozornost hráčů v té potřebné míře, navíc si ji můžete vypnout. Hratelnost je vynikající, obtížnost nikterak přehnaná, kombinace předmětů a podobné záležitosti ostatně jako u každé adventury jsou naprostou samozřejmostí, stejně tak i textově vedené rozhovory s postavami. Hře nechybí ani vtip a tak se ve hře setkáme i s velmi zajímavým umělcem, který doslova přetvořil městský park podle svého vkusu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)