HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Physico – rozebírejte pyramidy. (free hra)

Physico – rozebírejte pyramidy. Physico – rozebírejte pyramidy. Physico – rozebírejte pyramidy. Physico – rozebírejte pyramidy.

Jedná se o jednu z dalších her, které byly vytvořeny pro letní vývojářskou soutěže Velkého Chytráka 2009. Několik takových, více méně úspěšných, mnohdy ale i neúspěšných, jsme vám již na našich stránkách nabídli, takže příznivcům našich stránek nemusím vysvětlovat, o co c soutěži Velkej Chytrák 2009 vůbec jde. Dnešní hra, která se řadí do skupiny her logických, rozhodně patří k těm vydařeným, jedná se o hru originální, dobře promyšlenou a dovoluji si tvrdit, že je i velice chytlavá. Po spuštění hry se vám objeví seskupení různobarevných kostek, z nichž jedna a to ta nejdůležitější, je vždy červená. Musíte tedy odstraňovat všechny kostky, které odstranit lze, přičemž odstraňovat lze jen kostky zelené, žluté a modré. Tímto způsobem musíte dostat červenou kostku až na spodní okraj, kterého se ale ona dotknouti nesmí.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 2083 KB

Vrobce: Petr Opletal  Web

Zobrazen celkem: 5869

Zobrazen tento msc: 5544

Hodnocen oblbenosti (1629x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jistě vám nemusím vysvětlovat, co se skrývá pod pojmem gravitace, ano mám na mysli známou zemskou přitažlivost. Díky ní se totiž udržíme na matičce Zemi, jen jejímu stálému působení vděčíme za to, že nám předměty neodlétají do výšky, anebo dokonce i do Vesmíru. Jistě taktéž víte, že mnozí piloti tryskových a proudových letounů již poznali, co všechno se dá prožít ve stavu beztíže a to nemluvím o kosmonautech, kteří už v tomto pro normálního smrtelníka vskutku absurdním stavu, strávili již dlouhé týdny a dokonce měsíce. Nic takového vás ale v této hře nečeká, ba právě naopak, princip této hry je založen právě na Newtonově gravitačním zákonu, jehož znění určitě znají všichni ti z vás, kteří prošli alespoň základním vzděláním.

Physico je tedy logická hra, zhotovená v dvojrozměrném prostředí, ve které se veškeré dění řídí již mnou zmíněnou zemskou přitažlivostí. Cíl hry je nejen velice prostý, ale naprosto evidentní a srozumitelný, vaším jediným úkolem je likvidovat barevné kostky, přičemž se ta červená nikdy nesmí dotknout spodního okraje, pokud se vám to podaří, přecházíte do dalšího, samozřejmě že obtížnějšího kola a to především s větším počtem různě uspořádaných barevných kostek. Ve hře na vás čeká celkem dvacet pět různých úrovní, které jsou velice rozmanité a jejichž obtížnost řešení narůstá doslova pekelně, najdete zde i editor levelů, čtyři různé typy kostek, tedy čtverec, kvádr, koule a trojúhelník, přičemž se neliší jenom svým tvarem, ale i jejich barevností.

V každém kole tudíž na vás čeká hromádka kostiček postavená do věžiček, z kteréžto budete muset odebírat kostky tak, aby červené skončily buď na tmavé kostce, pakliže se v příslušném kole vyskytuje, nebo na jakékoliv jiné, nikdy však na zemi, neboť tato se v žádném případě nesmí dotknout země. Některá uskupení stačí postupně rozebírat, jindy můžete v duchu spoléhat na to, že se hromada šťastně sesype na tu správnou stranu. Ovšem musím podotknout, že tento způsob sesuvu je naprosto nekontrolovatelný, protože mezi jednotlivými kliknutími pro odstranění kostek je nutno sečkat minimálně dvě sekundy, než bude hra znovu aktivní. Může se vám ale dokonce stát, že se vám kostky rozkutálejí tak, že budete muset ničit i ty, které již na celkový herní výsledek nemají pražádný vliv, což vás sice může zdržovat, ale ne rozhodit.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)