HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů. (free hra)

Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů. Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů. Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů. Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů.

Mimozemské divize nepřátel se vskutku rychlým způsobem blíží nebezpečně k Zemi. A jak už to bývá, jste jediný, kdo může tuto invazi přerušit. Jediný způsob jak zachránit naši planetku je rozmístění a hlavně výběr jednotlivých věží a kanónů. Moje tvrzení, že se jedná o strategickou akční hru, musíte ale brát s rezervou, i když zase tak moc přehnané není. Pokud se totiž domnívat, že budete něco stavět a budovat, byli byste hodně zklamání, o nic takového ve hře totiž nejde. Nečeká na vás nic jiného, než střílení a likvidování nepřátel, ovšem ale ve velkém stylu. K dispozici se vám nabízí několik kampaní, do kterých se ale musíte postupně prostřílet. Nepůjde však jen o prostou střelbu, ale střelecké věžky a kanóny stavíte pomocí levého tlačítka myši, jakož i všechny ostatní pohyby provádíte také jednoduše pouze pomocí myši.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 517 KB

Výrobce: Allegro  Web

Zobrazení celkem: 3636

Zobrazení tento měsíc: 3350

Hodnocení oblíbenosti (890x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Po spuštění hry by se vám mohlo zdát, že grafické zpracování není nic moc, ale skutečnost je naprosto odlišná, pravý opak je pravdou. Obrazovka vašeho počítače bude hýřit snad všemi barvami a světelnými efekty, nádherně ztvárněny jsou veškeré výbuchy. Toto všechno pak je navíc podmalováno rovněž výbornými zvukovými efekty, věřte mi, že si budete připadat jako v nějaké skutečné bitvě, či přestřelce. Jsem přesvědčena, že si oblíbíte i herní ovládání, jednodušší totiž už být ani nemohlo. Vše potřebné zařídíte pomocí myši vašeho počítače, takže žádné složité bloudění po klávesnici se nekoná.

Další invaze mimozemských vetřelců je tedy opět tady. Zelení Ufoni se opět pomalu dostávají z Vesmíru a oběžné dráhy naší Modré planety až na Zemi a v jejich přistání a napáchání škod jim můžete zabránit samozřejmě pouze vy samotní. Tentokrát ale musíte zcela změnit taktiku souboje. Nebudete totiž ovládat nějakou zranitelnou vesmírnou loď, se kterou se budete stavět proti mnohonásobné přesile, v této hře totiž budete na útok vesmírných zelených Ufonů řádně připraveni. Stojí totiž před vámi jedna z nejúspěšnějších strategických her, kde máte hlavní slovo právě vy. Je nutno pouze správně vybrat jednu z obraných věží, nebo kanónů a vhodně je umístit na bitevní plochu.

Jednotlivá obranná zařízení si však musíte kupovat za body, představující peníze, které získáváte za zlikvidované vetřelce. Samozřejmě, že pro začátek vám autoři do vínku přidělili několik bodíků, za které si můžete nějakou tu počáteční, ovšemže lacinou obranou základnu zakoupit, později, jakmile získáte větší peněžní obnosy, to chce volit opravdu dobrou taktiku a strategii, navíc se jedná o hru, u které je nutno i hodně přemýšlet. Pokud tyto vlastnosti v sobě neskrýváte, může se pro vás hra stát skutečně velice tvrdým oříškem. Další úspěchy v likvidaci stále většího počtu Ufonů máte tedy v rukou právě vy samotní stejně tak, jako záchranu naší planety.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)