HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Stomping Grounds – skutečný král džungle. (free hra)

Stomping Grounds – skutečný král džungle. Stomping Grounds – skutečný král džungle. Stomping Grounds – skutečný král džungle. Stomping Grounds – skutečný král džungle.

„Stomping Grounds“ je příležitostná akčně strategická hra, i když jen okleštěná na hodinové hraní, za plnou hru byste museli vyklopit nějaký ten dolárek. Chcete tedy vědět, kdo je skutečný král džungle? Stádo potřebuje vaše vedení a schopnosti k tomu, aby přežilo. Vybírejte si tedy vaše zvířata a bojujte, sbírejte jídlo k tomu, aby zůstala na živu, rostla a rozmnožovala se. Jedná se o bitku o starověké totemy, bojujte a shánějte potravu, starejte se o blaho a rozvoj stáda. Jedná se skutečně o veledílo v oblasti plných her a i když se jedná o neplnohodnotnou verzi, milovníci strategických her si rozhodně i tak přijdou na své, neboť i tato forma hry za zahrání skutečně stojí. Na samém počátku veškerého dění budete seznámeni s příběhem, ve kterém se lev Leo vydává hledat mladšího bratra, přestože sám je vegetarián.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 9026 KB

Výrobce: Mind Control Software   Web

Zobrazení celkem: 4241

Zobrazení tento měsíc: 3911

Hodnocení oblíbenosti (919x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Přestože tedy Leo není masožravec, což je sice k nevíře, ale je tomu skutečně tak, dokáže v průběhu své obtížné pouti porážet antilopy a jiná zvířata, potýká se i se supy a jinými zvířaty, aby tak zajistil potravu pro ostatní zvířata a statečně se vydává do pralesa mezi nevyzpytatelné opice, neboť mu osud jeho ztraceného bratra není lhostejný a je rozhodnutý jej nalézt za každou cenu, což je jistě, jak uznáte i vy sami, pozoruhodné a chvályhodné. Snad vás může zamrzet jen to, že toho, jak to vše dopadne, se nedočkáte, neboť jak jsem se iž zmínila výše, vaše snažení po hodině hry definitivně končí.

Soubojový Systém jednotlivých soubojů není tak docela libovolný, přesto jej lze považovat za dobře vymyšlený a pozoruhodný, jakož i zcela originální a až velice překvapivě chytře promyšlený. Je tedy nutné, ostatně jako u každé strategie, popřemýšlet předem o to, koho si vyberete dříve a koho později, je to skutečně prioritní záležitost. Antilopy jsou velice podivná a slabá, až plachá zvířata, odolnější a silnější jsou již supi, později si můžete přizvat i slony, i když se mně zdálo, že tito jsou až neuvěřitelně, alespoň místy, příliš ohleduplní, opatrní a milostiví. Některá zvířata pak dokážou své síly samostatně zregenerovat, což platí zejména už o zmíněných supech.

Není pochyb o tom, i když celá hra tak trochu zavání naivitou, zcela odlišnou a protikladnou od skutečného života, že na své si mohou přijít jak děti, tak i dospělí hráči, i když ti druzí jmenování mohou hru přijmout s jistě oprávněnými výhradami. Námět je bez vší pochybně originální, technické a grafické zpracování je na ne tak často vídané vysoké úrovni, pochválit lze autory i za ozvučení hry, zvířata vydávají stejné zvuky jako ta, která znáte ze skutečné přírody, nebo z některých zoologických zahrad. Takže pokud vám nevadí, že nevíte, jak příběh skončí, mohu vám hru jen doporučit. Těm z vás potom, kterým tato okleštěná hra nestačí, mohu jen poradit, ať sáhnete do peněženky a koupíte si celou hru, rozhodně tak potěšíte nejen sebe, ale i autory této nevšední hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)