HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Bzum - velice pilný čmelák. (free hra)

Bzum - velice pilný čmelák. Bzum - velice pilný čmelák. Bzum - velice pilný čmelák. Bzum - velice pilný čmelák.

Čeští autoři freeware skutečně umí a obstojí dnes i ve srovnání se zahraničními autory plných her, o čemž svědčí i tato dnešní originální a vskutku vydařená hra od autora Pepy Bělehrádka, tvořícího jeho hry pod alias „PepiCzech“. Venku pařák, jako v sauně, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, travička se zelená, všechno kvete, alergici živoří. Zahrada je tak rozlehlá, že vámi vedený čmelák ani nedohlídne konce. Ale někdo si tu práci s opylováním květin přece jen práci udělat musí. Čmeláků jsou milióny a ten váš je ze všech jsem nejlepší a nejpilnější. Vžijte se do role malého čmeláčka Čmeldy, vyleťte z úlu a opylujte všechny květiny na zahradě. Zní to jednoduše? Uvidíte, že opak je pravdou, vyhýbejte se náletům ptactva, dávejte pozor na masožravé kytky Adélky a nezapomeňte ale, že čas běží a nahrajte si pokud možno, co nejvyšší skóre.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 11850 KB

Vrobce: Proces Software  Web

Zobrazen celkem: 2937

Zobrazen tento msc: 2653

Hodnocen oblbenosti (873x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato hra vznikla pro Velkou letní soutěž serveru VelkejChytrák.cz, vzhledem k omezené datové velikosti a termínu odevzdání hra nemá přístupné všechny původně plánované prvky, přesto stojí za zahrání. Nač se tedy můžete ve hře těšit? Nabízí se vám ručně kreslená grafika s barvičkami si hrající pohádkovou grafikou, skryté i otevřené odkazy na současný svět, veselé texty, ale na druhé straně poměrně tvrdý časový limit. Narazíte i na zlé ptáky, kteří vás chtějí sezobnout jako jednohubku, také se můžete setkat s masožravými květinami, jejichž úmysl je stejně zlý, jako ten ptačí. Navíc je ve hře i integrované rádio, které vás příjemně doprovodí celkem pěti hudebními žánry.

Zmíněný autor dnešní hry je současně vedoucím velice úspěšného týmu Proces Software, pravidelným návštěvníkům našich stránek tento kolektiv rozhodně nebude neznámým pojmem, neboť jsme vám již od nich nabídli několik předešlých her, které měli na poměry našich stránek u čtenářské veřejnosti velice dobrý ohlas a nadprůměrné hodnocení kvality her. Jistě si vzpomenete na hry „Mario:Apokalypse – Mario se vrací v nové podobě“, „Mario:Apokalypse 2 – Mario nové generace opět na scéně“, nebo na výbornou hru „Hrdinové nebes – nesmiřitelní nepřátelé“. Nyní tedy nabízíme další jejich hru, „Bzum - velice pilný čmelák“.

Nebudu zde podrobně rozebírat děj hry, ani návod k obsluze, neboť vše potřebné, včetně příběhu hry a jejímu ovládání naleznete v menu hry, pokud si kliknete na kolonku „Jsi tu nový?“, kde je vše podrobně popsáno. Bylo by tedy oním příslovečným „nošením dříví do lesa“ rozepisovat se o dalších podrobnostech, neboť si je můžete velice lehce zjistit sami. Snad jen znovu zdůrazním, že se jedná o nenáročnou čmeláčí arkádu s velice hezky ručně kreslenou pohádkovou grafikou, která skutečně za zahrání stojí, i když někdy to chce mít skutečně „pevné nervy“ a jistou ruku, neboť každá, byť i nepatrná vaše chybička, končí naprostým fiaskem.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)