HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zombie Defense – vzhůru na Zombie. (free hra)

Zombie Defense – vzhůru na Zombie.Zombie Defense – vzhůru na Zombie.Zombie Defense – vzhůru na Zombie.Zombie Defense – vzhůru na Zombie.

Dnes nabízíme jednu takovou freeware, kde se opět setkáte s pověstnými živými mrtvými, ano je to skutečně pravda, se strašnými krvežíznivými Zombiemi. Celé větší, či menší skupiny nepřátelských nemrtvých Zombií se procházejí po jednotlivých lokací městem s jednoho důvodu, sežrat vše živé, co jim přijde do cesty. Do cesty mezi ukryté vyděšené lidičky a hladové obyvatele záhrobí se staví armáda s pevným odhodláním, odrazit živé, či nemrtvé hordy Zombií, zlikvidovat je a tak překazit jejich zlé a vražedné počínání. Jedno z českých moudrých přísloví však dobře praví, když doslova říká, že „všeho moc škodí“ a platí i o námětu dnešní hry. Je sice zcela originální, ale navíc její námět jakoby postrádal jakýkoliv smysl, kromě soustavného střílení všech možných druhů Zombií v ní o nic jiného podstatnějšího ani nejde.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 16838 KB

Výrobce: Rival Gaming  Web

Zobrazení celkem: 4324

Zobrazení tento měsíc: 3842

Hodnocení oblíbenosti (929x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Na hře je nutno ze všeho nejvíce ocenit její originální myšlenkové, či námětové, chcete-li i technické a grafické zpracování. S hrami na téma Zombie se na Internetu doslova „roztrhl pytel“, najdete jich tisíce, ne-li více, jedny jsou nedomrlými výtvory, jiné očividnými plagiáty. Jsou však i takoví autoři, kteří nejenže pro své hry hledají zcela nové, neotřelé, neokoukané a originální náměty, dovolím si tvrdit, že i do jejich tvorby vkládají celá vlastní tvůrčí srdce, neboť se nechtějí spokojit pouze s nějakými plagiáty, byť by se jim zastřeně ba přímo vznešeně říkalo remake. Hned na samém začátku vám ale musím vysvětlit, že se jedná pouze o reklamní demoverzi, přičemž ve hře se nachází osm výukových a sedm herních map.

Za plnou verzi, kterou je možno si i objednat a zakoupit, byste tedy museli zaplatit nějaký ten dolárek a ochudit tak vaši peněženku o poměrně nemalý obnos. Nechci autorům křivdit, každý člověk má jiný vkus, ale zakoupit si celou hru, bych nikomu z vás doporučit nemohla, ono vám, alespoň většině z vás docela postačí, co vám autoři nabízejí v této okleštěné a dozajista i reklamní verzi. Pokud tedy dohrajete všech osm výukových a sedm herních map, i tak se budete bavit ne několik desítek minut, ale i hodin, což samozřejmě k „vychutnání“ hry a jejímu „osahání, zcela postačí.

Dnešní akční hra tedy opět vychází z tolik oblíbeného námětu a tématu mnohých autorů freeware, jednu z hlavních rolí zde totiž hrají vám již dobře známé příšery, zvané Zombie. Příběh hry, rádoby hororový sice vypadá zajímavě a hororově, po spuštění hry však brzy sami zjistíte, že se nejedná o nic jiného, než o obyčejnou tuctovou „střílečku“, i když strategickými prvky je doslova protkána. Graficky je toto dílko odvedeno velice vkusně, hra je dobře ovladatelná stejně tak, jakož i hratelná a pokud tedy si rádi zabojujete s něčím nadpřirozeným, potom je tato hra pro vás jako stvořená a rozhodně se u ní i na delší čas dobře pobavíte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)