HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

MHD simulator 2009 - každý začátek je těžký. (free hra)

MHD simulator 2009 - každý začátek je těžký.MHD simulator 2009 - každý začátek je těžký.MHD simulator 2009 - každý začátek je těžký.MHD simulator 2009 - každý začátek je těžký.

Vzpomínáte si na hru "Traffic City -dispečerem městské dopravy" od nadějného českého autora Daniela Viktorina? Pokud ne, potom vám jen v krátkosti připomenu, že se jednalo o klasický simulátor, ve kterém město však zcela postrádalo dálnice, navíc silnic spojujících město s Centrem byl stálý nedostatek, proto se lidé stále více spoléhali na hromadnou městskou dopravu. Mezi první postavené budovy patřila Střední odborná škola, Muzeum a Obchodní centrum, které bylo hlavním tahákem pro turisty stávajícího centra a také zde bylo vybudováno nové Hlavní železniční nádraží. Toto byla tedy hlavní místa, která bylo nutno propojit prostřednictvím městské hromadné dopravy. Město vás tudíž zaměstnalo jako ředitele Dopravního podniku pro tuto část města a bylo jen na vás, jakým způsobem jste se s úkoly dokázali vhodně vyrovnat.

Statut: demo

Typ: simulátory

Velikost: 114341 KB

Výrobce: Viktor Daniel  Web

Zobrazení celkem: 14312

Zobrazení tento měsíc: 12665

Hodnocení oblíbenosti (1278x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Hra měla u hráčů veliký úspěch a po roce zjišťujeme i vysokou návštěvnost a velmi dobré hodnocení. Nyní tento nadějný český autor plných her přichází s inovovanou novinkou této hry, ale dokonce i s jiným námětem, tentokráte se totiž jedná o tramvajový simulátor. Daniel Viktorin je zkrátka číman a koumák, domnívám se, že jeho velikým koníčkem a zábavou je tvorba dopravních simulátorů a že se mu v této činnosti skutečně daří, o tom svědčí i tato jeho hra. Zkrátka „kdo umí, ten umí, kdo neumí ten čumí“, tvrdí se v jednom známém českém úsloví a pro Daniela platí z tohoto rčení skutečně jeho první část v plném rozsahu.

V této hře tedy na vás čeká celkem jedenáct tramvajových linek k prozkoumání, sedm tramvají k "osahání", deset až patnáct hodin výborné zábavy k jednomu dohrání hry, čtyři sociální skupiny lidí k převezení, devadesát šest textur u každého člověka, které dohromady vytváří živoucí město. Navštívíte přes stovku zajímavých krajin, čtyřicet tři typů silnic, kolejí, chodníků a podobně, zastavíte na třiceti sedmi zastávkách, zkrátka máte toho tolik, že hru jen tak lehce a rychle v plném jejím rozsahu jen tak honem neodehrajete. Autor pro tvorbu hry využil nejnovější knihovnu DirectSound“ pro její naprosto dokonalé ozvučení, grafické a technické zpracování už skutečně lepší být nemohlo.

S každou novou verzí se série MHD Simulator zlepšuje, což se projevuje nejen po stránce grafiky, ale především hratelnosti. Letošní verze nabízí dobře vyvážený poměr mezi faktografií simulátorů a hráčskou přívětivostí. Během jízdy se nebudete nudit, dodržování předpisů v plné rychlosti vyžaduje rychlé reflexy a přitom je to stále simulátor se vším všudy. „MHD Simulator 2009“ je tudíž nový "indie" dopravní simulátor, avšak tentokrát si jako v ročníku 2007 nezahrajete na autobusáka, nýbrž na tramvajáka. Začínáte jako řadový řidič s tím, že budete poznávat nové linky, plnit požadavky pro odemčení oněch dalších linek a vydělávat si na nové tramvaje. Cílem hry je dosáhnout pozice nejuznávanějšího řidiče v přímořské části města Eco City.

To znamená, že musíte mít od dopravního podniku povolení jezdit všechny linky, a také řídit nejmodernější a nejdražší tramvaje. Hra dopravním nadšencům poskytne mnoho hodin zábavy, ale co je pro dopravního nadšence největším tahákem? Jedná se o první tramvajový simulátor na světě, ve kterém lidé žijí, chodí, nastupují, vystupují, mrkají a chovají se, jako ve skutečnosti. Co se vývoje týče, potom mohu ujistit všechny hráče „MHD Simulatoru 2007, kterým se i na dobrých sestavách hra sekala a podivně hýbala, že „MHD Simulator 2009“ je nejen po technické stránce o několikanásobný krok vpřed, pročež se nyní můžete těšit na plynulou hratelnost a plynulý a věrohodnější život okolí. Též je díky stabilně naprogramovanému enginu nyní možné ve hře zobrazovat mnohem více animací než dříve. Hra byla vyrobena jako shareware, za celou hru byste museli sáhnout do vaší peněženky, dnešní hra je tedy pouze jakési reklamní demo, ale i tak si užijete až nadmíru skutečně dobré zábavy. Jo a abych nezapomněla, děkuji autorovi hry za zaslání linku na stažení dema.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)