HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Cuzcos Goat Bloat Game – dokážete vyléčit stádo koz? (free hra)

Cuzcos Goat Bloat Game – dokážete vyléčit stádo koz?Cuzcos Goat Bloat Game – dokážete vyléčit stádo koz?Cuzcos Goat Bloat Game – dokážete vyléčit stádo koz?Cuzcos Goat Bloat Game – dokážete vyléčit stádo koz?

Vaše kozí stádo zachvátila příšerná nemoc explodujících koz, přičemž jejich jedinou nadějí a pomoci pro ně je vakcinace a to dříve než tato ubohá stvoření explodují. Pokuste se tudíž v roli nešťastného, zato ale pilného a odbornými znalostmi vybaveného pasáčka kozí stádo zachránit. Vám svěřený úkol je srozumitelný a nesmlouvavě vytyčený, tuto strašlivou kozí epidemii musí vždy přežít alespoň tři čtvrtiny vám svěřeného stáda, jinak ve hře neuspějete a o kozí stádo přijdete. Kozí stádo, které budete muset po jednotlivcích na určená místa, se však doslova chová jako vypuštěný „pytel blech“, váš vskutku složitý úkol vám však umožňuje plnit jedna skutečnost, kozy se bojí vody, ale mohou však na skály, do vody však můžete vy, ale nedostanete se na skály, za ohrady nikdo, navíc vás tlačí neúprosně ubíhající časový limit.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 3013 KB

Vrobce: Phil Hassey  Web

Zobrazen celkem: 7190

Zobrazen tento msc: 6803

Hodnocen oblbenosti (1671x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Lidstvo s postupujícím vývojem techniky se dostává stále před větší problémy a nebezpečí, které ohrožují nejen zdraví jedinců, ale i celých skupin, ne-li dokonce i národů. A to nemluvím o finančních a jiných hmotných škodách, které jsou potom přímými následky těchto nežádoucích jevů. Veliké diskuze se dnes vedou o tak zvaném „globálním oteplování“, jehož důsledky mohou být katastrofální, člověka sužují dříve nevídané a neznámé nemoci, jako je rakovina, AIDS a HIV a mnoho dalších, těžkými chorobami je napadáno ptactvo a zvířata. Jistě vám nejsou neznámy pojmy, jako je ptačí chřipka, nebo nemoc BSE, což je nemoc „šílených krav“. Tyto nemoci se rychle rozšiřují a jsou přenosné i na člověka o podobné nemoci tedy pojednává dnešní hra. Dnes tedy ale budete zachraňovat vlastní stádo koz, zachvácených „nemocí explodujících koz“.

Takže je to právě nemoc BSE, tedy nemoc „šílených krav“, která inspirovala autory této podivné hry k jejímu vytvoření. Ačkoliv je nemoc BSE velice nebezpečnou chorobou, která napadá právě hovězí dobytek a také ovce a jiná domácí chovná zvířata, přitom je přenosná i na člověka, jedno je jisté, kdyby jí nebylo, potom by tato hra nikdy nespatřila světla tohoto světa. Tvrdila jsem vám, že nemoc je lehce přenosná i na člověka a pokud si tuto hru tedy zahrajete, potom sami zjistíte, že nemoc „explodujících koz si s nemocí BSE v ničem nezadá, konec je totiž vždy stejný, uhynutí dobytka, dnes tedy koz a napáchání nedozírných škod.

Mohu skutečně poznamenat, že námět hry je skutečně výborný, neboť neježe se jedná o dobrý a zcela originální nápad, ale hra velice svérázným způsobem na tuto nemoc upozorňuje, zdůrazňuje velikou nebezpečnost této hrozné nemoci a lze ji tudíž považovat s mírnou nadsázkou i za jakousi prevenci a osvětu v boji proti výskytu této zhoubné, samozřejmě že v současné době ještě neexistující choroby. Pokud se tudíž do hry pustíte, což vám mohu jenom doporučit, potom zjistíte, že se nejedná o hru, jejíž odehrání, pokud ovšem chcete dosáhnout kýženého cíle, tedy plné uzdravení vám do péče svěřených kozenek, není otázkou několika málo minut, ale budete se muset k jejímu dohrání skutečně obrnit velikou trpělivostí a hodně trénovat zejména přesnému a rychlému uzdravování kozího stáda.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)