HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Skyblazer – rychlostí světla. (free hra)

Skyblazer – rychlostí světla.Skyblazer – rychlostí světla.Skyblazer – rychlostí světla.Skyblazer – rychlostí světla.

Pokud máte v oblibě ztřeštěné hry, kdy se od vás nevyžaduje nic jiného, než rychlost, pohotovost, dobrý postřeh a trochu onoho příslovečného štěstíčka, potom jste si právě zde vybrali to nejsprávnější místo. Domnívám se, že autoři této hry to hodně přehnali, když vás varují před možností epileptických záchvatů při přehrávání této hry, na druhé straně jsem skutečně přesvědčena, že se jedná o hru, v níž vám nejenže budou oči přecházet nad obrovským množstvím různobarevných efektů, ale určitě vás překvapí rychlost vámi ovládaných koulí na předem vytyčených trasách, kdy byť jen malé zaváhání při vedení koule vpřed o zlomek sekundy, znamená konec této originální hry. Nenechejte se odradit počátečními neúspěchy, vydržte a držte vlastní nervy „na uzdě“, k úspěšnému hraní této hry budete všechny tyto prvky potřebovat.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 14710 KB

Výrobce: Alex Riva  Web

Zobrazení celkem: 3443

Zobrazení tento měsíc: 2941

Hodnocení oblíbenosti (887x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Rozhodně ne žádnou náhodou se „Skyblazer“ umístil na velice pěkném čtvrtém místě v Caiman Easter 2006 a nemohu si pomoci, že podle mého názoru si zasloužil ještě většího ocenění. Nebudu však kritizovat práci poroty, hodnotící toto vskutku originální a jedinečné dílko, neměla jsem možnost posoudit kvality a náměty her, místících se na pomyslných schůdcích, či stupíncích vítězů, takže se budu držet reality takové, jaká již dnes definitivně je. Ostatně obsazení čtvrtého místa v tak náročné soutěži rozhodně není ničím, za co by se museli autoři dnešní hry hanbit, nebo dokonce stydět.

Koule svištící po podivné, snad dokonce kosmické dráze téměř světelnou rychlostí po nezemské dráze, tak by se velice výstižně dala popsat dnešní hra „Skyblazer“ Rychlost, rychlost a zase rychlost, k tomu připočtěte spousty skvělých, všemožně barevných světelných efektů a máte pohromadě téměř vše, čím by se dala nejlépe a nejvýstižněji charakterizovat tato bizardní hra. K dispozici budete mít hned několik různých drah, jakož i rozdílných koulí, jedno však je všem společné, na všech na vás čekají různé nástrahy, především pak hluboké propasti. Na rozdíl od reality však vámi vedená koule před propastí, místo aby zpomalila a dala vám možnost se s touto překážkou se ctí vyrovnat, nabere téměř až rychlosti světla, aby vám vaši snahu znemožnila.

Vést po zmíněných dráhách tedy budete moci různobarevné, i různě tvarované koule, které je nutno udržet na již mnou zmíněných drahách. Rovněž již zmíněné „samozrychlující“ atributy dají vaší nervové soustavě dozajista pořádně zabrat, prostě za těchto ztěžujících podmínek je kouli udržet na dráze a postupovat s ní stále vpřed, to se může jevit jako hodně problematickou záležitostí i pro ty nejzkušenější hráče. Kromě toho na vás občas doslova číhají i jakési pohyblivé stroje, mezi kterými je nutné doslova prokličkovat, stroje bušící do dráhy s obrovskou silou, setkáte se i s překážkami, které nelze přeskočit, ale je nutné obcházet rychlým přesunutím koule na jinou souběžnou dráhu.

Naštěstí ale dbali autoři hry na to, abyste vždy měli dostatečně dlouhý viditelný prostor před vámi, přesto ani tato možnost vám mnohdy ke změně tratě koule nestačí a skončíte rychle v některé hluboké propasti, či rozbitím se o nějakou překážku, kterou jste nestačili včas obejít. Celkově lze tedy hru hodnotit jako vskutku vydařené dílko, které vám připraví mnohá překvapení, nová dobrodružství a nové, i když mnohdy až hodně frustrující zážitky.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)