HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Raven 2: The Flight of Raven – boj o suroviny. (free hra)

Raven 2: The Flight of Raven – boj o suroviny.Raven 2: The Flight of Raven – boj o suroviny.Raven 2: The Flight of Raven – boj o suroviny.Raven 2: The Flight of Raven – boj o suroviny.

Název dnešní hry, tedy „Raven 2: The Flight of Raven“ již předem uplatňuje skutečnost, že se jedná o druhé, snad přece jenom o poněkud vydařenější zpracování původní hry od stejného autora „Raven Assault Squad“, která vám dávala možnost stát se pilotem toho nejmodernějšího vzdušného prostředku jistě nedaleké budoucnosti. Děj dnešní hry se tudíž odehrává poměrně v daleké budoucnosti, tedy v roce 2050, kdy ne dlouho nově sjednocená Evropa je doslova „na lopatkách“. Světu hrozí energetická krize, docházejí zdroje nezbytně nutných surovin, pod vodami Středozemního moře, které je vnitřním mořem Atlantského oceánu mezi Evropou, Asií a Afrikou, průzkumy objevily, že se zde nalézají obrovské zásoby ropy, které si chtějí přivlastit spojenecké vojenské síly Afriky a Východní Asie a Evropa by tedy „utřela nos“.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 3644 KB

Výrobce: Ermes Design  Web

Zobrazení celkem: 3187

Zobrazení tento měsíc: 2628

Hodnocení oblíbenosti (764x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Evropské obranné síly nemohou tomuto mnohokráte početnímu nepříteli čelit, tudíž velitel jednotného evropského vojska požádá v nejvyšší nouzi o vojenskou pomoc profesionální organizaci Raven, což je právě ten okamžik, kdy do hry vstupujete vy, jako piloti velice dobře vyzbrojeného moderního vznášedla, abyste všem agresorům jasně dali na vědomí, že jste schopni a ochotni „zastupovat“ evropské zájmy v plném rozsahu i silou a dát tak agresorům zcela jasně najevo, že tady nemohou v žádném případě uspět, byť by se o to snažili sebevíce a přestože mají k dispozici rovněž supermoderní vojenskou techniku, takže ukažte, kdo je na bojišti pánem.

V této hře se tedy znovu postavíte čelem obrovské nepřátelské přesile a to nejenom v kokpitu letadla, ale také za řídícími pákami velice výkonného tanku. K dispozici budete mít sice pouze jedinou zbraň, což se vám může jevit jako hodně málo, ale zato velice účinnou a razantní, jen se z ní musíte naučit řádně střílet, mám na mysli vaše zvládnutí přesného zaměření. Pokud tedy nepřítele objevíte, k čemuž vám slouží radar ve spodní části vaší palubní desky, dokážete se rychle zorientovat a nepřítele přesně zaměřit, potom tento nemá šanci přežít, ani váš stroj poškodit, neboť stačí jediný přesný výstřel a nepřátelský stroj se poroučí do pekel.

Nemělo by to žádný význam, abych se tady rozepisovala o jednotlivých herních kolech, jsou si až na některé výjimky podobné, jako ono příslovečné vejce vejci, škoda že si autor hry více nepohrál s grafikou, okolní krajina velice často připomíná vyprahlou poušť s několika kopečky a vrcholky, což je až příliš málo. Navíc vaše zbraně střílí pouze jediným směrem a to dopředu, takže nepřátelský cíl lze zaměřit pouze pohybem do stran, či dozadu, nebo dopředu, což je hodně nepříjemné a skutečně než vychytáte ty správné fígly v oblasti zaměřování nepřátelských tanků a obzvláště letadel, mnohokráte padnete „za vlast“ vy samotní.

V různých misích se tudíž budete muset postavit proti nepřátelským tankům, letadlům a helikoptérám, které ´jsou rozhodně pro vás, alespoň zpočátku, než se ve hře takříkajíc „zabydlíte“, více než rovnocenným soupeřem. S postupem do dalších misí vám naštěstí přibudou pomocníci, jimiž jsou vaši přátelé a kamarádi, kteří se ve svých vrtulnících skutečně do nepřátel až s neuvěřitelnou vervou rovněž zakusují. Pokud se tedy týká technického a grafického zpracování, mnoho se na nich oproti prvnímu dílu nezměnilo,onějakých inovačních herních prvcích rozhodně nemůže být žádná řeč.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)