HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Frytopia – osvoboďte rukojmí. (free hra)

Frytopia – osvoboďte rukojmí.Frytopia – osvoboďte rukojmí.Frytopia – osvoboďte rukojmí.Frytopia – osvoboďte rukojmí.

Dnešní hra, jakoby po grafické stránce pokud se týká hlavního hrdiny, se kterým se ve hře ztotožníte, jakoby z oka vypadla ze známého kresleného seriálu o rodině Simpsnových, snad až na to, že dnešní hrdina, tolik jim podobný, zůstává ve hře zcela osamocen. Tento mladík, jménem Fry, se ocitl nějakým podivným způsobem na cizí, jemu i vám zcela neznámé prapodivné planetě, plné malých černých skřečků, kteří se vám budou snažit, co je v jejich silách, zabránit za každou cenu v další cestě. Jste zcela neozbrojeni, takže se musíte těmto malým banditům vyhýbat, neboť koušou, jako vzteklí čímž vás pochopitelně zraňují. Umíte jen běhat, skákat a přeskakovat různé překážky, takže lehké to mít rozhodně nebudete. Navíc každý pád do propasti, znamená konec hraní a vy musíte začít znovu pěkně od začátku.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 9638 KB

Výrobce: Silent X  Web

Zobrazení celkem: 3935

Zobrazení tento měsíc: 2987

Hodnocení oblíbenosti (754x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Vaším úkolem tedy je skákat a přeskakovat ve hře stále vpřed, přičemž prostředí, ve kterém se nalézáte, je naprosto neskutečné a pohádkové, neboť všechny bariéry, mezi kterými se budete muset proplétat, jsou tvořeny z křehkých preclíků, ale rozbít je nelze. Hra je poměrně dosti obtížná a to vzhledem k tomu, co jsem již nakousla v popisku he hře, každý váš špatně vypočítaný přeskok a následující pád do propasti, nebo do vody, znamená totiž vaši okamžitou smrt a vy budete muset začínat opět znovu od samého začátku, což může být pro vás poněkud frustrující. Hra má celkem šest kol, dva herní módy a nabídku k ukládání, druhý herní mód jsem vůbec nepochopila a možnost ukládání mně nefungovala.

Preclíkový a sušenkový svět je skutečně záhadný, to musíte sami uznat, a kdo neví, jak vypadá, nechť spustí hříčku a zahraje si první level. V něm totiž chodíte a skáčete neustále mezi pečivem, někdy ve 2D, jindy ve 3D grafice. Nástrahy tohoto pohádkového a neskutečného světa jsou černobílé potvůrky, které se mi při nejlepší vůli nepodařilo identifikovat. Zato vám po dotknutí ubírají z koláče života, umístěného v levém horním rohu, notný kus zdraví. Zajímavý je potom způsob jejich likvidace, ničíte je tedy po „Mariovou“, skokem na jejich hlavy, ale musíte být skutečně velice rychlí, jinak vás kousnou.

Dávejte pozor, abyste nespadli do vody, váš hrdina plavat neumí, a tak se objeví obrazovka se sdělením, že jste mrtví. Polovinu každého kola pak označuje velký míč a jeho konec vlaječka. Problém zde nastává u odhadování vzdáleností, když chcete skákat po sušenkách, umístěných na jezeře. Jakmile kolo zakončíte, postupujete do dalšího, které má zcela jiné vzezření, takže nudit se rozhodně nebudete. Hra obsahuje i hudební doprovod a je i opatřena zvukovými efekty.

Grafické a technické zpracování sice nepatří k těm nejlepším, ale rozhodně nikoho neurazí a navíc svému účelu plně vyhovuje. Z mně neznámého důvodu, zřejmě však chybným zpracováním, se drží hlavní postavy ve fixní vzdálenosti, neboť při pochodování úzkými chodbami vidíte pouze obrazy zdí z pohledu z druhé strany. Další neodpustitelným nedostatkem v grafickém zpracováni je velice nepříjemná skutečnost, že vaše postava nevrhá jakékoliv stíny, jejichž absenci sami pocítíte ve chvílích, kdy budete muset přeskakovat dál po sušenkách, neboť vám bude chybět správný odhad pro délku přeskoku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)