HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Last Days of the Earth – poslední dny Země. (free hra)

Last Days of the Earth – poslední dny Země.Last Days of the Earth – poslední dny Země.Last Days of the Earth – poslední dny Země.Last Days of the Earth – poslední dny Země.

Již mnohokrát jsme tu již měli na téma ohrožení naší planety. I když je to poměrně dosti známé téma, stále nám hry s těmito příběhy mají co říct. V každé další podobné hře totiž najdete vždy něco nového, něco co se liší od těch předcházejících. Přesvědčit se vás o tom tedy bude snažit taktéž i dnešní hra s názvem "Last Days of the Earth". Naše "Modrá" planeta se tudíž opět ocitla v ohrožení a tak se s tím nějak budete muset vypořádat, aby to s lidstvem nedopadlo moc špatně. Jestli jste hráli hru ",ByteAlity Tower Defense", kterou rovněž naleznete na našich stránkách, potom určitě najdete zalíbení i v této dnešní hře, protože podobné strategické prvky budete používat i zde. Navíc se tato hra nespecializuje pouze na stavění obranných věží, ale budete muset i po vašich nepřátelích střílet, což je určitě o hodně zajímavější.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 2746 KB

Výrobce: Felix Leung  Web

Zobrazení celkem: 3350

Zobrazení tento měsíc: 2730

Hodnocení oblíbenosti (843x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Pokud tudíž máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má sice velice obrovský stahovací objem, ale pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vaší malé raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských kosmických plavidel, prapodivných monster, která nahání hrůzu už na první pohled svým zjevem, odolávat budete nuceni i takřka téměř nesmrtelným bossům a vyhýbat se všudypřítomným střelám.

Neobdržet nějaký ten přesný zásah vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, důležité však je však je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku v krátkém okamžiku, neboť potom by vás neochránil ani váš raketový energetický ochranný štít, je tedy bezpodmínečně nutné se nepřátelským střelám soustavně a důsledně vyhýbat, záleží tudíž hodně na vašich manévrovacích schopnostech a taktickém umění. Na vesmírném bojišti se však velice často vyskytují i lodě a střely, které slouží jenom pro dokreslení herního pozadí, nelze je tudíž nikterak zlikvidovat, ale na druhé straně vám od nich nehrozí žádné nebezpečí.

Vy, jakožto pilot vaší kosmické raketky se tudíž musíte prostřílet přes řadu nepřátelských lodí, všemožných satelitů a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu skutečně naprosto obávat. Škoda jen, že naopak vy budete mít k dispozici stále jen stejný kulomet a zmíněné energetické štíty, které vás ochraňují. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká.

Po grafické stránce se jedná o hru, příznačnou japonským tvůrcům, nádherná grafika a skvělý zvukový doprovod včetně vkusně a účelně zvolené doprovodné hudby, to jsou přece atributy, které jsou Japoncům příznačné a na kterých si očividně zakládají. Překrásné efekty výbuchů a střel hned tak jinde neuvidíte, bojiště tak září skutečně všemi duhovými barvami, až oči doslova přecházejí. „Last Days of the Earth“ je tudíž plnohodnotná hra s nádhernou grafikou, velice dobře vymyšleným příběhem a se skutečně do nejmenších podrobností propracovanými detaily, inu ona příslovečná japonská preciznost a důslednost se ani zde nezapře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)