HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Arc Aether Anomalies - léčebná sonda v lidském těle. (free hra)

Arc Aether Anomalies - léčebná sonda v lidském těle.Arc Aether Anomalies - léčebná sonda v lidském těle.Arc Aether Anomalies - léčebná sonda v lidském těle.Arc Aether Anomalies - léčebná sonda v lidském těle.

Lidské tělo, jeho funkce a činnost orgánů, bylo sice od jak živa předmětem zájmu nejen lékařů, ale i laických pozorovatelů, po dlouhý čas však jeho zkoumání bylo přísným tabu, na čemž měla zásluhu katolická církev. První záznamy o provedené pitvě na lidské mrtvole na našem území se tradují až na počátku 17. století našeho letopočtu, kdy se středoevropský lékař a politik Jessenius Johannes, mimo jiné i osobní lékař císaře Rudolfa II. Proslavil prvními anatomickými pitvami v letech 1600 až 1605, čímž dal medicíně základ nejen k učení o funkcích a stavbě lidského těla, ale položil tak základy ke vzniku skutečné vědecké medicíny. Jen tak tedy mohli začít lékaři léčit nemocné pacienty vědecky, dnes již dokonce dokážou lékaři do lidského těla zavádět i mini sondy a sledovat tak přímo procesy v živém těle.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 8176 KB

Výrobce: J. Kyle Pittman  Web

Zobrazení celkem: 4097

Zobrazení tento měsíc: 3324

Hodnocení oblíbenosti (903x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Chcete vědět, proč jsem se o tom všem v popisku k této skutečně vydařené a naprosto originální hře tak dopodrobna zmiňovala? Důvod je zcela zřejmý, ocitnete se v roli odborného lékaře, který se rozhodl vyléčit svého pacienta pomocí sondy, zavedené do jeho nemocného těla. Že tato sonda, pokud ji budete dobře a správně ovládat, dokáže v řečišti krve v lidském těle dokázat přímo nevídané zázraky, o tom se nejlépe přesvědčíte sami, pokud se do hry pustíte.

Vámi ovládaná sonda, procházející žilami a cévami vámi léčeného pacienta, dokáže tedy pod vaším správným vedením, ničit přímo v těle pacienta bacily, viry a baktérie, které jsou příčinou jeho onemocnění. Jejich likvidace je velice jednoduchá, jde jen o to, abyste je včas zaregistrovali a poté levým tlačítkem vaší myši je zlikvidovali. Zdá se to tedy na první pohled velice jednoduché, kdyby tu ale nebylo ono pověstné „kdyby“. Všechny zmínění prevíti jsou totiž velice učenliví a sami brzy přijdou na to, že je to právě ta vaše sonda, která ničí a zabíjí jejich odrůdy, takže pokud je necháte k vaší sondě přiblížit, značně ji poničí, aby ji nakonec zcela zlikvidovali.

Mezi nesporné klady této hry potom patří téměř zanedbatelná herní obtížnost, výborná hratelnost a samozřejmě že je mezi ně nutno zahrnout i zcela originální myšlenku, tedy samotný námět hry. Autory nutno pochválit i za grafické a téměř dokonalé a zcela bezchybné technické zpracování hry, což se samozřejmě týká i herního ozvučení. Budete si totiž skutečně připadat tak, jako byste se sami přes sondu pohybovali v různých částech lidského těla, vyhlíží to vskutku velice věrohodně a reálně. Pomáhat si můžete navíc i tradičním způsobem, tedy pohyb sondy usměrňovat klávesami W, A, S a D, ale není to nutné, skutečně si plně vystačíte jen s myší vašeho počítače.

Celkově tedy lze hru hodnotit velice kladně, po všech těch různých „střílečkách“ a „hopsačkách“ se rozhodně jedná o kvalitativní i kvantitativní změnu, kterou jistě uvítají ti hráči, jejichž zájem se upíná k medicínské praxi a léčení nejnovějšími lékařskými metodami. Bohužel ve skutečnosti tak daleko ještě lékařská věda nepokročila, no snad to bude brzy některý z vás, kterého tato léčebná metoda zaujala a možná, že ji co nejdříve zavede i do dennodenní praxe, kdo ví, na světě je všechno možné.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)