HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Amju Pet Zoo - domácí Zoo. (free hra)

Amju Pet Zoo - domácí Zoo.Amju Pet Zoo - domácí Zoo.Amju Pet Zoo - domácí Zoo.Amju Pet Zoo - domácí Zoo.

Sen mnoha dětí je mít doma své vlastní zvířecí mazlíčky a moci se o ně starat. Většinou je jim jedno, o jaké zvířátko jde, jen když jde o něco živého, co vyžaduje dětskou péči. Máte tedy také rády zvířátka a chtěli byste se o ně starat a rodiče vám to z nějakého důvodu nechtějí dovolit? Potom není nic jednoduššího a snazšího, než spustit si tuto hru a tak si vyzkoušet, kolik starostlivosti a péče takový chov domácích mazlíčků vyžaduje. Možná takto uspokojíte svoji touhu po zvířátcích, také si ale třeba uvědomíte, že starat se o jakákoliv zvířátka není tak docela jednoduché, neboť vyžadují nejen pravidelné krmení, aby spokojeně žila a rostla, ale i lidskou péči a lásku, neboť ani bez toho se zvířátka neobejdou. Starat se o zvířátka je časově náročné, vyžaduje to i trpělivost, pokud toto vše máte, pak se pusťte do hry.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 3998 KB

Výrobce: Amju Games  Web

Zobrazení celkem: 4080

Zobrazení tento měsíc: 3498

Hodnocení oblíbenosti (857x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Pokud tedy nemáte doma žádné vlastní zvířátko, potom v této hře, určené především dětem, nějaká ta zvířátka najdete a nejen to, budete se moci i o ně postarat. Jedná se o zajímavý a přitažlivý herní počin, ve kterém se budete starat o celý houfec zvířátek a brzy sami zjistíte, že to není tak docela jednoduché, jak by se to mohlo jevit na první letmý pohled. Všechny potřebné informace budete dostávat textovou formou, bohužel v anglickém jazyce, ale nelekejte se už předem, jde jen o několik běžných slov a příkazů, které po chvilce hraní určitě pochopíte, v nejhorším případě si je můžete nechat přeložit od rodičů, nebo si je vyhledat v anglicko-českém slovníku. Domnívám se ale, že to nebudete mít zapotřebí.

S péčí o domácí mazlíčky je ovšem spojena i soustavná páče a navíc i zodpovědnost. Aby vám zvířátka stále rostla a byla spokojená a dokonce vás měla i ráda, musíte se především zavčas postarat o jejich nakrmení. Ocitne se v pestrobarevné zoologické zahradě, zpracované v trojrozměrné grafice, v níž se nacházejí zvířátka různých druhů. Po zahájení hry ale zjistíte, že v Zoo máte jen několik zelených dinosaurů, o nový přírůst zvířátek se tedy musíte nejdříve postarat vy samotní. To provedete tím způsobem, že vyhledáte na zemi položená vajíčka a rozbijete je, z nich se vám pak narodí, světe zboř se, nikoliv kuřátka, jak byste mohli správně předpokládat, ale zajíčci.

Ty tedy musíte začít krmit, ale každý nově narozený má chuť na jiný druh stravy, pokud mu nabídnete něco jiného, než to co rád pojídá, nepřijmete a jeho láska k vám notně poklesne, už vůbec pak nepočítejte s tím, že byste ho ponechali na pospas jeho osudu hladového. Postupně budou tato zvířátka sílit a růst a jejich láska k vám bude narůstat, přičemž za takto získanou přízeň a zvířecí lásku, získáváte body k dobru. Za tyto takto získané body pak můžete začít i zvedat kameny, které vám jinak brání v přístupu k novým vajíčkům a tak si počet zvířátek rozmnožovat, což ovšem čiňte s rozvahou, ať nepřeceníte vaše vlastní síly a schopnosti.

Hra však má i své velice nepříjemné úskalí, jen kousek opodál za plotem se totiž taktéž nacházejí krvelační dinosauři, kteří si na malých zajíčcích, jakmile jim v tom včas nezabráníte, velice rádi pochutnají a slupnou je, jako jednohubku. Proto je zapotřebí dodržovat jakési striktní bezpečnostní předpisy a to hlavně tehdy, pokud se jedná o přecházení brankami mezi jednotlivými, jinak bezpečně ohrazenými výběhy. Tak například dinosauři se sice sami k vašim zajíčkům nedostanou, ale pokud brankou přecházíte do jejich výběhu, branka zůstane na chvilku otevřená a když se za vámi zavře, je již zpravidla pozdě, dinosauři jsou totiž velice všímaví a rychlí a vniknou s potěšením do zaječí ohrádky, kde si rádi na vašich svěřencích smlsnout. Pokud tedy tímto způsobem přijdete o všechny králičí svěřence, ihned neslavně skončíte.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)