HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fat World – svět plný jídla. (free hra)

Fat World – svět plný jídla.Fat World – svět plný jídla.Fat World – svět plný jídla.Fat World – svět plný jídla.

Jídlo a strava jsou pro člověka stejně tak nezbytné a potřebné k zachování života, jako vzduch, Slunce a voda, o tom není třeba pochybovat. Ne nadarmo se však u nás říká, že nic se nemá přehánět, určitě znáte známé rčení „všeho s mírou“, což rozhodně platí především o jídle, které požíváte. Je známou skutečností, že stamiliony lidí zejména v tak zvaném „třetím světě“, tedy v rozvojových a chudých zemích, trpí soustavnou podvýživou, zatím co v takzvaném „civilizovaném světě“ je jídla nejen dostatek, ale i nadbytek. To vše potom vede k tomu, že lidé v těch druhých zemích se přejídají a tloustnou, podle statistik každý třetí člověk i u nás trpí obezitou. Nic proti tomu, máte-li dostatek finančních prostředků, staňte se tedy gurmány, nepleťte si gurmánství s „přežíráním se“, neboť toto nemá spolu nic společného.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 13386 KB

Výrobce: Persuasive Games  Web

Zobrazení celkem: 4690

Zobrazení tento měsíc: 3609

Hodnocení oblíbenosti (1097x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Chcete neúměrně a neustále tloustnout, nebo dokonce zemřít? Rozhodnutí je plně ve vašich rukách. "FATWORLD" je skutečně výborná a poučná hra, pojednávající o systému výživy. Prozkoumává vztahy mezi obezitou, správnou výživou a sociálně ekonomickými vztahy v Americe, což ovšem vůbec neznamená, že podobné problémy nemají spousty lidí i u nás. Cílem hry není vám poradit, co jíst, jakým způsobem cvičit, ale demonstrovat komplexní vztahy mezi výživou a rozpočtem, skutečným světem, různými dotacemi a právními předpisy.

Odhaluje vám správné přístupy a nesouhlasí s problémy výživy, vycházející ze znalostí skutečné každodenní praxe. Jedna věc je totiž vysvětlit, že samotná výživa je pro lidstvo významná a to bez ohledu na jejich pohlaví a věk, druhá stránka věci je ale nadměrné přibývání na váze a vznik obezity. Můžete si vybrat počáteční vztah vaší váhy, váš zdravotní stav, zaměřený na predispozice k různým onemocněním, jakými jsou například cukrovka, různé druhy srdečních chorob, cévní a jaterní onemocnění, či alergie na různé druhy potravin.

Budete tedy muset vytvářet vlastní jídelní recepty, připravovat jídelní menu, hlavně se rozhodovat o tom, co jíst a čemu se vyhýbat a v tomto smyslu si založit restauraci, ve které byste měli hostům nabízet jídla ve smyslu zdravé výživy. K dispozici máte již řadu hotových jídel, receptů na přípravu jídel, ale můžete si vytvářet i vlastní recepty pro přípravu jídel podle toho, co máte ve spižírně, přičemž vaší vlastní představivosti se meze nekladou. Jen se snažte i v tomto případě dodržovat pravidla správné výživy, rozhodně se vám to vyplatí.

Na začátku hry si tudíž vytvořte vlastní postavu, vybrat si můžete vše od obličeje a vlasů, až po oblečení. Nastavit si můžete ale i naprosto nestandardní vlastnosti, vybrat si vlastní váhu a dokonce si „přidělit“ i nějaké ty nemoci, jejichž příčina tkví v nezdravém stravování. Autoři vám k této hře připravili i tutoriál, tedy jakousi tréninkovou pasáž, v níž se seznámíte se všemi možnostmi a praktikami hry a teprve potom, takto již řádně poučeni, se můžete pustit do hry samotné. Grafická stránka připomíná tolik známé a oblíbené komiksy, hra nabízí spousty různých lokací, jako jsou například domečky, které musíte navštěvovat. Hra samotná je nejen vysoce zábavná, ale i poučná, určitě vás donutí se zamyslet i nad tím, zda se správně stravujete i vy samotní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)