HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bug Defender - zastavte invazi brouků. (free hra)

Bug Defender - zastavte invazi brouků.Bug Defender - zastavte invazi brouků.Bug Defender - zastavte invazi brouků.Bug Defender - zastavte invazi brouků.

Pokud snad trpíte entomofobií, čímž se označuje nemoc, způsobující chorobný až panický strach z hmyzu, potom se ani nepokoušejte tuto hru stahovat, natož pak ji ještě navíc hrát, mohli byste totiž dostat přímo šok. Tolik hmyzu, respektive brouků všeho druhu, kteří se nacházejí v této hře a které budete muset likvidovat, jste totiž pohromadě rozhodně neviděli ani v přírodě, určitě též ani v jiné hře. Všechny tyto malé bestie se budou totiž snažit mermomocí vniknout do vašeho domova a bude skutečně jenom na vás samotných, zdali jim v tom dokážete účinně a včas zabránit. Autoři vám nabídli k hraní čtyři naprosto samostatné odlišné lokace, z nichž všechny ale mají jedno společné. Vaším úkolem bude proti pronikajícím broukům stavět střelecké věžičky, které zbraněmi i spreji, tyto nepříjemné a vlezlé tvory zničí.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 7308 KB

Výrobce: GRASS GAMES  Web

Zobrazení celkem: 4800

Zobrazení tento měsíc: 3975

Hodnocení oblíbenosti (1003x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Pokud tedy také nesnášíte ta odporná malá stvoření, aniž byste před nimi měli strach a pouze se vám jen hnusí, máte-li navíc chuť se alespoň v této strategii totálně zbavit, potom je pro vás tato dnešní hra skutečně více, než vhodná. Mnozí brouci jsou nám všem sice užiteční, ale to se těch dnešních netýká. Tito totiž patří do skupiny toho hmyzu, který vám leze do potravin, do vašich domovů i příručních zavazadel, kde vaše potraviny nejen spořádá, ale co nestačí sežrat, ještě navíc znehodnotí svými výtrusy, čímž samozřejmě hrozí přenos chorob a to i těch nejvíce nebezpečných, tedy infekčních, nemějte tedy s nimi ani to nejmenší slitování, tito si to nezaslouží.

Jak už jsem se letmo zmínila v popisku k této hře, máte k dispozici celkem čtyři různé herní lokace, které se od sebe vzájemně liší nejen svým vzezřením, ale co je mnohem důležitější, hlavně svojí herní obtížností. Nepřeceňujte tudíž vlastní síly, začněte raději tou nejlehčí, berte ji jako výuku, nebo jako jakýsi tutoriál, sami totiž po chvíli přijdete na to, že i tato lehčí varianta je poměrně, ostatně jako celá tato hra, hodně obtížná. Likvidovat odporné brouky tedy můžete pomocí rozestavování střeleckých věžiček na vhodná místa hrací plochy, jejichž střelbou brouky ničíte a bráníte jim tak vstoupit do vašeho domova. Pokud se jim to totiž podaří, skončili jste a můžete začít znovu pomocí jiné taktické strategie.

Ne nadarmo se však u nás říká, že „zadarmo ani kuře nehrabe“, kteréžto rčení v této hře platí v plném rozsahu. Abyste ale mohli stavět ty nejúčinnější věžičky, musíte si na ně vydělat peníze v příslušné fabrice, neboť každá tato továrna vyrábí jiný druh střeleckých věží. Nesmíte však být příliš rozhazovační, šetřete financemi při stavbě továren, jinak ván nezbudou peníze pro stavbu střeleckých věží a jste dokonala „namydlení“. Pokud se vám podaří zlikvidovat všechny brouky, směřující do vašeho obydlí, přecházíte do dalšího kola a můžete začít likvidovat stejným způsobem další brouky. Potíž ovšem spočívá v tom, že noví brouci jakoby se poučili z předchozích chyb, jsou rychlejší, odolnější a i jejich počet se rozrůstá.

Že jde skutečně o velice vydařenou hru, na to přijdete rychle sami hned na samém počátku, i když mnohdy se určitě rozčilovat nad nezdarem, brzy však ve hře vychytáte všechny fígle a trampoty a teprve potom vás hra doslova „chytí“. Grafické zpracování hry je skutečně na vysoké technické úrovni, ocenit lze rozhodně zvukový doprovod, který velice věrohodně podporuje navozenou atmosféru. Pokud se vám ale podaří postavit všechny věžičky tak, že na stavbu nových již nezbývá místo, hra přestává být zajímavou a stává se stereotypem. Naštěstí jsem přesvědčena o tom, že mnoho vás, kterým se to povede, skutečně nebude.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)