HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lunar Base - boj na měsíční základně. (free hra)

Lunar Base - boj na měsíční základně.Lunar Base - boj na měsíční základně.Lunar Base - boj na měsíční základně.Lunar Base - boj na měsíční základně.

„Lunar Base“ je jednou z mnoha dalších podobných her, v níž budete muset chránit vlastní bojovou základnu, tentokráte se však jedná o strategii, kterých v oblasti freeware najdete jen nepatrné množství. Do začátku hry ván „nadělili" autoři padesát kreditů, takže za ně můžete ihned po spuštění a zahájení hry, nakoupit si alespoň základní řadu obranných věží. Výběr a typ věží se samozřejmě vaší záležitostí, není striktní a je poměrně dosti variabilní, i když má veliký vliv pro další úspěšný postup v této vydařené hře, ve které si samozřejmě přijdou na své stratégové. Vaším úkolem chránit a ubránit vaše „hradiště“, takže pokud chcete nepřátelům zamotat hlavou a ztížit jim co nejvíce postup na tuto vaši základnu, je nejlepší rozestavět vaše útočné věže pokud možno co nejdále od sebe na různá místa bojiště, je to dost výhodné.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 2676 KB

Výrobce: Arkano  Web

Zobrazení celkem: 3397

Zobrazení tento měsíc: 2758

Hodnocení oblíbenosti (832x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Tak pomocí této výše uvedené vaší bojové strategie totiž budete mít velikou možnost zlikvidovat všechny útočníky ještě dříve, nežli dosáhnou jejich kýženého cíle, tedy vašeho hradiště, jen pozor na to, že největším nebezpečím pro vás nejsou nepřátelské tankové sbory, ale jsou jimi létající nepřátelé. Na bojišti se tedy budete potkávat s celou škálou různých druhů nepřátel, od základních lehce opancéřovaných tanků, přes velice rychlé podivné čtyřkolky, až k silně opancéřovaným těžkým tankům. Jsou to však právě již zmíněná letadla, která jsou pro vás tím nejtěžším protivníkem. Žádné vámi po zemi rozestavěné překážky na zemi je neomezí v tom, aby si to k vám namířili tím nejkratším vzdušným koridorem.

Přesto i na tyto vzdušné nepřátele máte možnost použít sice jedinou, ale o to více účinnou a razantnější zbraň, můžete si postavit i protiletadlové raketové věže, investovat do nich a tak je vylepšit téměř k dokonalosti, budete za to vskutku odměněni tím nejlepším možným výsledkem, jejich použití na letadla mají nepředstavitelný smrtonosný účinek, tato investice se vám tedy rozhodně velice vyplatí.

Vaším hlavním a řekla bych, že jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem v této bojové chytlavé hře, je tudíž ochránit vaši vojenskou základnu, umístěnou na Měsíci. Tato se tedy samozřejmě stane terčem a cílem sveřepých nepřátelských útoků, jejichž cílem je naopak vaši základnu všemi jejich dostupnými vojenskými prostředky zničit, a že jich má váš nepřítel k dispozici až nepříjemně veliké množství a to různých druhů, na to můžete bez obav již předem vzít jed. Abyste však dokázali odolávat těmto nepřátelským atakům, musíte zavčas stavět vaše obranné střelecké věže, na ty ovšem potřebujete získat peníze, ne s nadsázkou se přece říká, že „zadarmo ani kuře nehrabe“.

Nepřátel se tedy nachází několik typů, modří to jsou jen řadoví, málo nebezpeční útočníci, červení jsou již o hodně sveřepější, zelení vynikají obrovskou rychlostí, žlutí jsou ti nejhorší, tedy létající, navíc vynikají i vysokou odolností. I vy však máte na vaši obranu několik různých typů věží, Minigun je sice rychlopalná věž, je sice levná, ale také nejslabší. Středně silná je pak Plasma, která se velice dobře a snadno s minimálními finančními náklady vylepšuje. Dále můžete postavit Frost o střední síle a průměrné rychlosti, lépe už je na tom Missile s dalekým doletem, je však velice drahá. Malý dostřel mají potom Fire, zato zaútočí na několik nepřátel hned najednou. Zajímavým typem věže je potom Spark, kterážto věž si vybírá za cíl vždy prvního a posledního ze svazku útočících nepřátel.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)