HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

BufoStorch – čapí „Moorhuhnovka“. (free hra)

BufoStorch – čapí „Moorhuhnovka“.BufoStorch – čapí „Moorhuhnovka“.BufoStorch – čapí „Moorhuhnovka“.BufoStorch – čapí „Moorhuhnovka“.

Vše skutečně probíhá stejně tak, jako ve velice dobře známém Moorhuhnu, dokonce celé grafické zpracování vypadá tak, jakoby Moorhuhnu docela „z oka vypadlo“. Je tedy zcela očividné, že autor této hry, kterým je vcelku neznámý tvůrce freeware jménem „BufoPro“ si hlavu s vytvářením designu pro tuto svoji hru hlavu příliš nelámal a převzal jak námět hry a tak i celou její grafiku z „Moorhuhnu“, kde pouze vyměnil světoznámé a proslulé slepičky za čápy. Po spuštění hry uslyšíte doprovodnou hudbu a ve hře pak zcela reálné zvukové efekty, ale i to už určitě dobře znáte ze zmíněného „Moorhuhnu“. Jen si dávejte pozor na letadlo, které za sebou táhne reklamu s domovskými stránkami hry, neboť pokud je sestřelíte, přijdete tím o dvacet pět již vámi jednou získaných bodů. Zkuste si zahrát i tuto dnešní hru a srovnávejte.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2562 KB

Výrobce: BufoPro  Web

Zobrazení celkem: 3768

Zobrazení tento měsíc: 2790

Hodnocení oblíbenosti (775x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Co budete ve hře nejvíce potřebovat je klid, pekelné soustředění, trpělivost a především pevnou ruku, lépe řečenou přesnou mušku vaši střelné zbraně. Pokud k tomu přidáte vytříbenou vyčkávací taktiku a vsadíte na svou rozvahu, pak vám garantuji, že vítězství je vaše, dá-li se ovšem o nějakém totálním vítězství v této dnešní hře vůbec hovořit. Jakmile si tedy kliknete na jedinou, výše zmíněnou možnost volby hracího prostředí, ocitnete se přímo v krajině, plné letících čápů a to v různé vzdálenosti od vás.

Ta každého vámi zastřeleného čápa a to podle vzdálenosti, ve které od vás letí, získáváte různý počet bodů. Samozřejmě nejvíce bodů získáváte za sestřelení nejvzdáleněji letících čápů, tudíž těch nejmenších. Nečekejte ale, až se vám objeví další čapí nadílka, ale „scrollujte“ myší doprava a doleva, tak si nejen změníte herní pozadí, ale zároveň se dostanete mnohem rychleji k dalším vašim obětem. Nábojů máte neomezené množství, nezapomeňte ale včas dobíjet pomocí pravého tlačítka vaší myši, zůstat jen na chvíli bez nábojů v zásobníku, to je skutečně mrhání časem, střílejte pak levým myším tlačítkem.

Na docílení co největšího počtu sestřelených slepic a tudíž na získání co největšího počtu bodu máte totiž vymezený časový limit a to pouhých devadesát sekund, po uplynutí této doby hra končí a vám se automaticky zapíše vámi docílený bodový zisk do tabulky nejvyššího docíleného bodového zisku, pokud jste si ovšem ihned po spuštění hry vaše jméno, či alias, zapsali do příslušného okénka.

Hry s tímto námětem od vysoce fundovaného a erudovaného týmu „Phenomedia AG“ se časem staly legendou a není snad nikoho, kdo by o nich alespoň neslyšel. Tato hra se tedy pokusila zařadit do síně slávy a proslulosti tohoto skutečně profesionálního a ve své tvůrčí práci i nesmírně pilného, cílevědomého a plodného autorského týmu a jak dalece se to autorovi této dnešní jeho hry podařilo, to už si srovnejte sami, „Moorhuhnovek“ na našich stránkách najdete skutečně dostatečné množství.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)