HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Heroine Iysayana – falešný král. (free hra)

Heroine Iysayana – falešný král.Heroine Iysayana – falešný král.Heroine Iysayana – falešný král.Heroine Iysayana – falešný král.

Dnešní hra s exotickým názvem „Heroine Iysayana“ je skutečně klasickou akční hrou, tak zvanou RPG, navíc vytvořenou v líbivém japonském stylu. Výborně zpracovaná grafická úprava, vytvořená v jedněmi zatracovaném, jinými vychvalovaném programu GAMEMAKER, skvělá doprovodná hudba i vydařené zvukové efekty, to jsou devizy, které staví tuto hru do popředí s porovnáním s jinými hrami podobného stylu. Přidáme-li k tomu ještě fantasticky vymyšlený a propracovaný příběh, je potom skutečně nutno konstatovat, že ponechat tuto hru bez povšimnutí, by skutečně byla veliká škoda. Za zmínku stojí i velice vtipné a úsměvné dialogy, vedené formou, bohužel jen anglických textů, takže neznalci tohoto jazyka budou o hodně ochuzeni, i když vliv na obtížnost a průběh hraní hry tato neznalost angličuny nemá žádný.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 7613 KB

Výrobce: Michael Hoffmann  Web

Zobrazení celkem: 3499

Zobrazení tento měsíc: 2732

Hodnocení oblíbenosti (872x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Větší část této hry absolvujete jako z „ptačího pohledu“, v dvojrozměrně zpracovaném grafickém povedení, budete procházet přes městečka, jeskyňkách a mnoha dalších prapodivně fantastických lokacích. S ostatními postavičkami můžete vést rozhovory tak, že k nim přistoupíte co nejblíže a použijete klávesu „Enter“. Obsahy rozhovorů jsou pevně až striktně nastavena na pevno, s alternativními odpovědi se ve hře skutečně nesetkáte. Stejným způsobem potom probíhají i veškeré souboje, které ovšem pokud jste šikovní, nemusíte absolvovat, lze se jim vyhnout systémem „kdo uteče, ten vyhraje“.

Pokud se tedy nebudete chtít soubojů vyhýbat, hra se automaticky sama přepne do takzvaného čelního pohledu a můžete si zvolit způsob, jakým chcete s nepřítelem bojovat. Je tedy jenom na vás samotných, zda použijete kouzlení, nebo na nepřítele zaútočíte sečnou zbraní. K dispozici máte také známý inventář, můžete navyšovat vlastní zkušenosti, nechybí ani možnost „kšeftování“. Skutečnost, kterou jistě přivítají především méně zkušení hráči, je potom fakt, že ve hře nemůžete zemřít. I když vaše zdraví klesne až na nulu, upadnete jenom do bezvědomí, z něhož se po chvilce spánku opět znovu proberete k životu. Jestliže ale klesne zdraví celé vaší svitě, potom se ocitnete v podsvětí, kde stačí jen „podmáznout“ zde se nacházejícího převozníka a ten vás rád převeze zpět na světlo boží.

Samotný příběh hry je skutečná a nefalšovaná klasika. Vaším úkolem je nejít a zlikvidovat falešného krále a poté nalézt toho skutečně pravého. Při tom procestujete tři poměrně málo rozsáhlé říše země s rovněž exotickým názvem kontinentu „Súramír“, seznámíte se s podivuhodnými postavičkami, mající taková roztodivná jména, se kterými jste se rozhodně ještě nesetkali a navíc silně pochybuji o to, že byste si je dokázali zapamatovat.

Heroine Iysayana je skutečně velice zajímavým, neotřelým a originálním dílkem, i když přímo s klasickým tématem. Oplývá akčními prvky, skutečným až černým humorem, působí až neuvěřitelně emotivně, takže pokud jste příznivci japonských RPG her, potom vám mohu tento vydařený počin upřímně doporučit. A ti z vás, který tento typ her neznají, budou určitě uspokojeni o to více.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)