HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sports Daze – všestranný sportovec. (free hra)

Sports Daze – všestranný sportovec.Sports Daze – všestranný sportovec.Sports Daze – všestranný sportovec.Sports Daze – všestranný sportovec.

Všestrannost, to je jistě vlastnost, kterou je nutno u každého sportovce ocenit. Vyzkoušejte si tedy dnes v jakémsi netradičním pětibojiboji, kam patří překážkový běh, vzpírání činky, i hod koulí do dálky, jak jste na tom z vaší všestranností vy. Vaše sportovní výkony jsou v každé disciplíně ohodnocovány příslušnými body, svoji roli zde hraje i čas. Máte však velice náročného trenéra, který je zároveň i rozhodčím a nechcete-li ho po skončení čtyřboje rozhněvat, potom vaše výkony musí být co nejlepší, jinak se na vás bude strašně zlobit. No nic, však si to můžete zopakovat, kolikrát chcete, snad se mu přece jenom zavděčíte. Grafická úprava je na dobré úrovni, hra je i perfektně ozvučena, pusťte se do hry, uvidíte, že dosáhnout dobrých výsledků je těžké. Připravte si vaše prsty, zde vyhrávají ti, kteří je mají nejmrštnější.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 5386 KB

Výrobce: Retrospec  Web

Zobrazení celkem: 4152

Zobrazení tento měsíc: 4152

Hodnocení oblíbenosti (907x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

„Sports Daze“ vás tedy představí v roli všestranného sportovce, pětibojaře, ovšem tyto disciplíny jsou velice odlišné od těch, které znáte ze skutečnosti. Začínáte během na sto metrů, kde je důležité se kvalifikovat do dalších disciplin. Tento cíl se s vámi potáhne i přes všechny další disciplíny, přičemž vám sama hra nastavuje limity, kterých je nutno dosáhnout pro dosažení každého úkolu. Dnešní hra padne jako ulitá těm z vás, jejichž hobby je sport. Pětiboj je jistě velice náročná sportovní disciplina, jejíž zvládnutí chce vytrvalost a soustavný trénink, což ovšem zjistíte záhy sami, pokud se do hry pustíte.

Zápolit tedy můžete ve dvou módech a to o získání medaile v jednotlivých disciplínách, nebo si spusťte olympijský mód, řečeno popravdě, je mnohem zajímavější a přitažlivější. Dalším kladem této docela vydařené hry je potom skutečnost, že si můžete k počítači přizvat kamaráda, či sourozence a tak zápolit mezi sebou „na střídačku“, samozřejmě, že vítězem může být vždy jen jeden z vás. Pokuste se vyhrávat, ale pozor, štěstí bývá vrtkavé a toto rčení platí i v této zajímavé hře, no budu vám držet palce.

V prvním disciplině tedy budete běhat a to i poměrně velkou rychlostí, pokud byste rádi dosáhli času nejvíce šestnáct sekund, raději však ještě méně. Tato hra velice ohrožuje klávesnici vašeho počítače, neboť budete muset rychle střídavě bušit do kurzorových kláves pravá-levá, abyste utíkali co nejrychleji. Čím rychlejší je frekvence klikání mezi levou a pravou kurzorovou klávesou, tím více je zaplněný ukazatel na herní obrazovce a tím utíkáte. To v plné míře platí i u plavecké disciplíny, jen s tím rozdílem, že tady je od vás požadována ještě jedna akce navíc a to včasné nadechování. Pokud na toto zapomenete, vámi vedený atlet se po chvíli zastaví, aby se nadechl, vy tak ale přicházíte o drahocenné sekundy.

Poměrně velice obtížná je i kvalifikace do střelecké discipliny. Tady totiž pro změnu máte za úkol ve třech kolech sestřelit nafukovací balónky, tuto neobvyklou sportovní disciplinu si ale autor hry skutečně, na rozdíl od reálných disciplin, vymyslel. Ke splnění tohoto úkolu vlastníte potom zbraň s velice omezenou kadencí. Vystřelovat budete projektily a to tak, aby po cestě potkaly právě vypuštěný balón a sestřelily ho. Poměrně zajímavou skutečností je však fakt, že ne každá trefa do balónku automaticky znamená jeho totální likvidaci. Podle toho jak přesně se do balónku trefíte, buď tento skutečně opravdu praskne, anebo se jenom odrazí trošičku do strany, za což sice také získáváte body, ale podstatně nižší počet.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)