HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Paper Flight – papírový let. (free hra)

Paper Flight – papírový let.Paper Flight – papírový let.Paper Flight – papírový let.Paper Flight – papírový let.

Dnes vám nabízíme k vyzkoušení téměř perfektní letecký simulátor, skutečně ve velice originálním provedení. Jistě si mnozí z vás vzpomenou na vlastní mladá léta, kdy jste si sami vlastnoručně vyráběli různé druhy papírových „vlaštovek“ a mávnutím ruky jste je vypouštěli do vzduchu s očekáváním, kam až tento váš létající výtvor doletí a jaké bude mít letové vlastnosti. Tyto papírová letadélka však rozhodně nebylo možno ani v tom nejmenším ovládat, nezbylo skutečně nic jiného než doufat, že neskončí někde v kaluži, či dokonce ve drátech elektrického vedení. Takže nyní si můžete tento nedostatek vlastního výrobku vynahradit, ovládat totiž budete sice opět papírovou „vlaštovku“ ovšem s tím, že tentokrát ji budete moci řídit, tedy ovládat a bude záležet opravdu jen na vás samotných, zdali docílíte ve hře úspěch.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 16253 KB

Výrobce: Blackrat Studios  Web

Zobrazení celkem: 4336

Zobrazení tento měsíc: 4336

Hodnocení oblíbenosti (1060x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

„Paper Flight“ je tedy název hry, který by bylo možno do naší mateřštiny zcela jednoduše přeložit, jako „Papírový let“ a jak poznáte sami, pokud si hru stáhnete, ale hlavně ovšem potom zahrajete, autoři této hry ji příznačnější a vše vystihující název ani dát nemohli. Budete moci nejen létat, ale také, což je velice přitažlivé, můžete i vaše papírová letadélka konstruovat a tak uplatňovat výtvory vaší fantazie, které se skutečně meze nekladou. Čeká na vás celkem osmnáct misí, ve kterých budete soupeřit s vaším počítačem doslova jako o život, očekávejte i sedm mini her. Navíc získávejte trofeje, zpřístupňujte si nové mise, tak vaše letadélka učiníte dokonalejšími.

Takže se ujměte ovládání papírové vlaštovky, úplně vážně vám garantuji, že nepůjde o ledasjaké obyčejné létání, či poletování, neboť se vám ve hře nabízí velice pestrá paleta a všehochuť rozmanitých možností. Mezi tyto možnosti patří jen ve zkratce a zcela namátkově možnost prolétávat různě vytvořené dráhy, přičemž je bezpodmínečně nutné hlídat a kopírovat přesně tvar dráhy, ale taktéž hlídat i vaše soupeře a v neposlední řadě počítat i s velice nebezpečným a zákeřnými vzdušnými proudy. Je jen na škodu, že ne všechny mini hry mají stejně kvalitní úroveň, ale tak už tomu v životě bývá, není všechno zlato, co se třpytí.

Házení vlaštovek a jiných papírových monster, to je jedinečná a vzrušující zábava i dnešních pánů kluků. Takže všem těmto dnešním, kteří ještě tyto „letadélka stále stavějí a „obhospodařují, tak jako i těm, kteří již této zábavě už odrostli, nabízíme tuto jedinečnou hru. Teda abych byla přesná, těm dnešním stavitelům a rádoby i pilotům jako vylepšení jejich leteckých her, těm již odrostlým potom, jako nostalgickou vzpomínku na školní a předškolní, již nenávratně uběhlá léta.

Když si k tomu ke všemu, co vám tato hra nabízí, navíc ještě přičtete velice originální technické a audiovizuální zpracování, potom je nutno konstatovat, že nechat tuto skutečně vydařenou a navíc i chytlavou hru bez povšimnutí, by bylo vskutku neodpustitelným hříchem ovšem jenom tehdy, pokud nemáte respekt, či dokonce obavy ze zcela netradičně pojaté hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)