HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cake Queen – obsluhou v cukrárně. (free hra)

Cake Queen – obsluhou v cukrárně.Cake Queen – obsluhou v cukrárně.Cake Queen – obsluhou v cukrárně.Cake Queen – obsluhou v cukrárně.

Představovat vám zahraniční společnost "Gametop", zabývající se tvorbou freeware, by bylo rozhodně oním příslovečným "nošením dříví do lesa". I na našich stránkách již od těchto autorů naleznete tolik her, že byste je rozhodně nespočítali na prstech vašich rukou. Specialitou tohoto tvůrčího týmu jsou potom simulátory a sem bezesporu patří i tato dnešní hra. V simulátorech je potom stejně důležitá dobrá hratelnost, i zde se autoři drží této potřebné vlastnosti u tohoto typu her, takže máte skutečně stoprocentně zaručeno, že se vám hra nijak brzy neomrzí. Vaším jediným úkolem bude obsluhovat přicházející zákazníky a plně akceptovat jejich přání tak, jak to oni požadují, což zřejmě zpočátku nebude pro vás žádný problém, neboť začínáte výukovou částí, tedy jakýmsi tutoriálem, kde se naučíte základům.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 12205 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 5957

Zobrazení tento měsíc: 5581

Hodnocení oblíbenosti (903x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Možná, že byste si chtěli vyzkoušet, jak se pracuje v nějakém bufetovém automatu, pokud se pustíte do dnešní hry, vaše přání bude splněno. Musíte se ale vás ale připravit na to, že zvládnout všechny požadavky hostů pěkný „cvrkot“. Hosté mají různá přání, mají chuť na mléko, nebo i ochucené, budou po vás chtít, abyste jim mixovali různé druhy ovocných koktejlů a všichni do jednoho jsou velice netrpěliví, protože pospíchají. No nakonec host je host a kdyby měli času nazbyt, nechodili by se občerstvit „na stojačku“ do bufetu, ale zasedli by za stůl v restauraci. Vše tedy budete muset zvládnout v časovém limitu a tak získávat body k dobru, pokud to nezvládnete, host posmutní a nakonec odejde, což zaplatíte pokutou stržením ze získaných bodů.

Později však již začne přituhovat, neboť peníze za kladně vyřízené objednávky nezískáváte pouze za prodej vámi připraveného zboží, ale také za to, že pokud budete rychlí, očekává vás i velice tučné spropitné. Samotná hra je rozdělena do jednotlivých dnů, pro každý den existuje peněžní je limit, kolik peněz je nutné si vydělat a tak postoupit do druhého dne. Přání zákazníků je nutné plnit nejen rychle, ale i přesně, pokud se spletete, potom toto zboží příslušný zákazník odmítne a vám nezbude nic jiného, než špatně připravený tovar hodit do odpadkového koše a začít připravovat zboží znovu, čímž ovšem ztrácíte drahocenný čas. Tak copak, ještě pořád byste chtěli pracovat jako obsluha v bufetu?

Pokud ano a neztratili jste ještě odvahu, pak čtěte dál. Jako každí správní obchodníci v rámci zajištění vámi zlepšování vámi poskytovaných služeb, potom můžete po dosažení předem stanoveného dne obsluhování si nakupovat mnohá vylepšení vašeho bistra, jako je například kávovar,nebo dokonce i automat na výrobu cukrové vaty a to zdaleka ještě není všechno, o tom se raději přesvědčte sami. Díky takto nově získaným strojům a novému vybavení vašeho bistra vám samozřejmě i vrostou objednávky od zákazníků, zvýší se jejich počet a samozřejmě začnete stále více vydělávat. Je tedy očividné, že herní obtížnost se podstatně a soustavně navyšuje a bude tedy nutné přijít na to, jak celý herní systém s vaší strany upravit, vše máte v rukách jen vy samotní.

Pokud tedy máte stále ještě zájem si vyzkoušet, jak se takový obsluhující majitel bistra ve své branži cítí, potom jste se ocitli na tom správném místě a pusťte se do stahování, potažmo ovšem do hraní. Graficky je na tom hra skutečně velice dobře, což ovšem je u autorského kolektivu "Gametop"naprostým zvykem a samozřejmostí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)