HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě. (free hra)

Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.

Jedná se již o třetí díl ze známé série střílení slepic s názvem „Moorhuhn Winter Edition“. Jak již zřejmé z názvu samotného, přenesete se narozdíl předchozích dvou letních dílů do zimní krajiny. Grafika hry zůstala co do její kvality naprosto stejná, tudíž ji nelze vůbec nic vytknout. Zůstalo město, ale přibyl hřbitov, na kterém ale skutečně není mnoho zajímavého, snad jen to, že když trefíte hrob, odečítají se vám již získané body. Tenhle díl se ale odehrává v noci a když sestřelíte nadvakrát měsíc, potom lidé v malém kouzelném zasněženém městečku začnou rozsvěcet světla v domečcích a pokud všechna tato světélka rozstřílíte, vaší odměnou vám bude velkolepý ohňostroj, ale hlavně další spousta slepic, vyskytujících se na jednom místě. Ve hře je podobných tajuplností více, ale to už vám neprozradím, vyhledejte si je sami.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 4856 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 33610

Zobrazení tento měsíc: 33058

Hodnocení oblíbenosti (3390x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Co budete ve hře nejvíce potřebovat je klid, pekelné soustředění, trpělivost a především pevnou ruku, lépe řečenou přesnou mušku vaši střelné zbraně. Pokud k tomu přidáte vytříbenou vyčkávací taktiku a vsadíte na svou rozvahu, pak vám garantuji, že vítězství je vaše, dá-li se ovšem o nějakém totálním vítězství v této dnešní hře vůbec hovořit. Jakmile si tedy kliknete na jedinou, výše zmíněnou možnost volby hracího prostředí, ocitnete se přímo v krajině, plné letících slepic a to v různé vzdálenosti od vás.

Ta každou vámi zastřelenou slepici a to podle vzdálenosti ve které od vás letí, získáváte různý počet bodů. Samozřejmě nejvíce bodů získáváte za sestřelení nejvzdáleněji letících slípek, tudíž těch nejmenších. Nečekejte ale, až se vám objeví další slepičí nadílka, ale „scrollujte“ myší doprava, tak si nejen změníte herní pozadí ale zároveň se dostanete mnohem rychleji k dalším vašim obětem. Nábojů máte neomezené množství, nezapomeňte ale včas dobíjet pomocí pravého tlačítka vaší myši, zůstat jen na chvíli bez nábojů v zásobníku, to je skutečně mrhání časem, stříle pak levým myším tlačítkem.

Na docílení co největšího počtu sestřelených slepic a tudíž na získání co největšího počtu bodu máte totiž vymezený časový limit a to pouhých devades8t sekund, po uplynutí této doby hra končí a vy si můžete vámi dosažený bodový zisk zapsat do výsledkové tabulky svým jménem, či alias. a nejen to, dokonce tento váš výsledek, pokud se ovšem budete mít čím pochlubit, zaslat na domovské stránky autorů. „Phenomedia AG“ je ale stoprocentně profesionální tým, takže počítejte, že pokud tak učiníte, lze předpokládat téměř s jistotou, že vám budou od něj chodit nabídky ke koupi dalších her.

Hodnotit grafické zpracování hry jinak než jako výtečné by ode mne byla troufalost, volající o pomstu, navíc by to bylo i oním příslovečným „nošením dříví do lesa“, tito „profíci“ jsou dokonalostí grafického zpracování známi a světově proslulí. Grafika dnešní hry je však přece jenom jakousi novinkou, na perfektně zpracovaném dvourozměrném pozadí poletují mnou již zmíněné slepice, vypracované v 3D grafice, tedy trojrozměrně. Po spuštění hry uslyšíte doprovodnou hudbu a ve hře pak zcela reálné zvukové efekty.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)