HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie. (free hra)

Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie.Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie.Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie.Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie.

Dnešní hra je výborně zpracovanou tahovou strategií, jejímiž autory je polský autorský tým, zabývající se tvorbou freeware a honosící se názvem „UDV Entertainment“. Polsko je země, která v nedaleké minulosti ještě nehrála nikterak významnou roli v tomto oboru, ale to se nyní velice rychle mění a samozřejmě k lepšímu. Pokud jste i návětěvníci našich satelitních stránek „Abeceda her“, potom jistě budete znát i polskou PC hru „Zaklínač“, na kterou na zmíněném webu naleznete i podrobný návod. Tahových strategií jsme na našem Herním Světě pro vás mnoho nenabídli, je tedy již načase, abychom tento nedostatek napravili, což právě tímto na tomto místě činím. Vaším jediným, zato nesmírně důležitým úkolem v této vydařené hře je projít hrou s dostatkem jednotek a dokázat nepříteli, že si s vámi neměl nikdy nic začínat.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 5244 KB

Výrobce: UDV Entertainment  Web

Zobrazení celkem: 6827

Zobrazení tento měsíc: 6128

Hodnocení oblíbenosti (1007x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jedná se tedy o tahovou strategii, založenou na fantastickém smyšleném příběhu se spoustami vynikajících takzvaných RPG prvků. Budete tudíž velet vlastním vojenským jednotkám, vylepšovat je, chránit před jejich likvidací a pobíjet nepřátele, přičemž úspěch, či neúspěch ve hře opravdu spočívá v tom, jak dalece jste schopni kvalitně ovládat strategické a taktické prvky v bojích. Konečný cíl a úkol ve hře je probojovat se až k nepřátelskému hradu a tento totálně srovnat ze zemí. Můžete se ve hře přiklonit na stranu dobra, nebo zla, výběr záleží jen a pouze na vás samotných.

Samotnou hru lze hrát zatím jenom jako singlplayer, ale sami autoři upozorňují na skutečnost, že jejich záměrem do budoucna je připravit tuto hru pro hráčskou veřejnost jako hru pro hraní po síti, nehovoří však již o tom, kdy k tomuto dojde, budete si tedy muset zřejmě ještě chvíli počkat. Znalci podobných her se mnou budou jistě souhlasit a upozorňují na to i autoři samotní, že tato hra může velice silně připomínat rovněž dobře známou a hráči taktéž hodně oblíbenou hru „Heroes Might a Magic“ ovšem s tím rozdílem, že „Legendary Legions“ je mnohem jednodušší a tím i zábavnější, o tom druhém tvrzení ze strany autorů hry bych si ovšem dovolila silně zapochybovat.

Všechny vojenské jednotky, se kterými se ve hře setkáte, byly doslova a do písmene převzaty z keltské staré Aigaovy hra „Legends“, jedná se tudíž o hybrid, nikoliv však o klon známé hry „Legends“, taktéž některé scénky jsou doslova jako z této hry „vypůjčené“, podobu byste našli i v jinak skvělé doprovodné hudbě, grafika samotná a zvukové efekty jsou však už alespoň podle vyjádření autorů jejich, tedy zcela původní. Po spuštění hry si můžete vybrat jednu ze čtyř nabídnutých map, obdržíte určité množství financí a za takto získané peníze si můžete buďto vylepšovat vlastnosti vaší stávající armády, nebo budovat nové útočné jednotky.

Stejné možnosti jsou ale nabídnuty nepříteli, kterého řídí váš počítač, nepodceňujte ho však, je to nepřítel velice zdatný a jeho umělá inteligence je skutečně na vysoké úrovni. Stačí totiž jen chvilka vašeho menšího soustředění a už se „vezete“. „Legendary Legions“ je tudíž je hrou, která za dobu své existence obdržela několik hodně vysokých ocenění, zejména díky nádherné grafice a je tudíž nabíledni, že se nejedná o žádný propadák. Čáku na vítězství potom mají skutečně jen ti z vás, kterým nečiní problémy vše řádně a s rozmyslem plánovat, neboť zbrklost se v této hře nevyplácí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)