HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka. (free hra)

Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka.Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka.Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka.Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka.

Léto je již za námi, nastal říjen s nevlídným, mlhavým a deštivým počasím, takže nastal čas, abychom se již počali těšit na paní Zimu a první sněhové vločky. Jistě se již těšíte na různé druhy radovánek, které k vám přicházejí s prvním sněhem a mezi ně patří zejména dětmi tolik oblíbená sněhová koulovačka a tu si můžete vyzkoušet v dnešní pro vás námi nabízené hře. Grafika zpracovaná ve flashi vás jistě uspokojí, je skutečně vytvořená nádherně, i námět hry se vám rozhodně zalíbí. Sečteno a podtrženo suma sumárum, toto vše je pro vás zárukou, že se hra vám jen tak brzy neokouká a určitě se dobře pobavíte. Jistě jste se také ještě nekoulovali s tetřevy, divila bych se tomu, kdyby tomu bylo naopak. Tady si tedy můžete jednu takovou sněhovou koulovačku vyzkoušet, aniž byste koupili sami nějakou tu hodně studenou kouli za krk.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 2633 KB

Výrobce: Hasseröder  Web

Zobrazení celkem: 4559

Zobrazení tento měsíc: 4186

Hodnocení oblíbenosti (999x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Naši němečtí sousedé mají bezpochyby tetřevy a tetřívky ve veliké oblibě a to teď vůbec nemám na mysli, že jako pochoutku na svátečním stole. Přisoudili jim totiž jednu ze zimní radovánek, na které se již ostatně také jistě všichni těšíte a je jím, jak také jinak, právě bitka se sněhovými koulemi, oblíbená to zimní taškařice a veselá zábava. Na hrací ploše se vám tudíž objevují různí tetřívkové, které se vás snaží zasáhnout sněhovými koulemi. Musíte je však vyhledávat, což znamená pomocí kurzorových kláves rolovat po hrací ploše doleva, doprava a zpět a vystřelit na objevivšího se tetřeva sněhovou kouli levý tlačítkem dříve, než on ji hodí po vás.

Tak získáváte body k dobru, kterých je zapotřebí nasbírat přesnými zásahy co nejvíce, jen tak se budete moci potom zapsat svým jménem, či alias, do konečné výsledkové tabulky. Nesmíte však zapomínat dobíjet si sněhové koule, což provádíte kurzorovou klávesou nahoru. V případě nenadálého útoku se pak lze i na chvíli ukrýt, což pro změnu provedete kurzorovou klávesou dolů. Největší možný počet koulí, které si můžete dát do zásoby, je však šest, takže si dávejte pozor, aby vám tyto nedošly, „nepřátelé“ totiž na vás číhají takřka všude. Nacházejí se a znenadání se objevují za rohy, schovávají se za pařezy a dokonce i na střeše domků. Je velikou škodou, že autoři nevložili do tak nádherně graficky zpracovaní hry nějakou tu muziku, bohužel ani zvuky, hra tím ztrácí hodně na bodovém ocenění.

Grafická stránka této dnešní hry je velice vydařená, veškeré objekty jsou provedeny jakoby plasticky, chovají se plynule a doslova jakoby hýřily všemi možnými barvami, zkrátka a dobře, je skutečně se na co dívat. Jistě vašemu oku zalahodí i několik taktéž vydařených detailů, jako jsou sněhuláci, do sněhu zapíchnuté i zlomené, lyže nebo po hrací ploše roztroušené balvany. Hledáte-li tudíž velice příjemnou a vydařenou mini hru, u níž se lze skutečně dobře pobavit i v době, kdy venku po sněhu není ani památky, potom vám mohu „Hasseroder Schneeball schlach“ jen vřele doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)