HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Murder in a Wheel - vražda v jednom kole. (free hra)

Murder in a Wheel - vražda v jednom kole.Murder in a Wheel - vražda v jednom kole.Murder in a Wheel - vražda v jednom kole.Murder in a Wheel - vražda v jednom kole.

„Murder in a Wheel“ je typickou adventurou „click and point“, kterých není nikdy dost a rozhodně je to herní kategorie freeware, která má mezi hráči těchto her veliký okruh příznivců. Adventury jsou tudíž velice žádaným herním artiklem, což vyplývá i z čtenářských ohlasů, které nám zasíláte e-mailovou poštou. Dnešní hra rozhodně nepatří k těm nejnovějším hrám, přesto se domnívám, že adventur tohoto typu není nadbytek, takže vás i tato hra zaujme a potěší. Přes toto konstatování ale musím říci, že „Murder in a Wheel“ rozhodně patří ke klasickým hrám tohoto typu a bylo by určitě škoda, jen tak kolem ní netečně přejít a nechat ji zcela bez povšimnutí. Řešíte-li rádi logické problémy, potom je hra přímo stvořena pro vás a že jich je ve hře hodně, na to vezměte jed, navíc je na poměry freeware i poměrně pořádně dlouhá.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 3791 KB

Výrobce: Eshaktaar  Web

Zobrazení celkem: 3454

Zobrazení tento měsíc: 2729

Hodnocení oblíbenosti (760x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

U hry oceníte nejen její herní nápad, ale stejně tak odvahu autorů hry vytvořit neotřelou herní adventuru s detektivní zápletkou, což ve spojení adventura-detektivka přitahuje hráče stejně tak, jako světlo příslovečné noční můry. O co tedy ve hře vlastně jde? Po spuštění hry a po projití jejími prvními částmi s úlekem zjistíte, že nějaký zlotřilý darebák a necita zabil křečka, kterého vaší hostitelé s láskou chovali v jeho domově, tedy v jeho klícce. Jedná se sice o odsouzení hodný a odporný čin, tím ale tato zápletka nekončí. Později totiž rychle zjistíte sami a to po důkladném vyšetřování z vaší strany, že celý tento zločin má doslova ďábelské pozadí.

Herní grafické zpracování je nutno taktéž pochválit, i když všechny postavy této hry vyhlíží zcela odpudivě a to včetně hlavního hrdiny, se kterým se v roli detektiva ztotožníte. Mohu vám taktéž již předem prozradit, že tato napínavá detektivní zápletka je vymyšlena tak originálním způsobem, jakoby její příběh napsali někteří z předních světových autorů knižních detektivek, taktéž tak oblíbených čtenáři. Znalci angličtiny jistě ocení poměrně velké množství skvělých dialogů, neznalci tohoto jazyka budou o tyto mnohdy až velice vtipné a komické komentáře ochuzeni, i tito však, při správném logickém uvažování, mohou tuto hru s úspěchem dohrát a rozplést tak tento tak trochu zašmodrchaný případ.

K řešení případu se dostanete zcela náhodou, vše se odehrává při vaší návštěvě početné rodiny, i když ne přímo před vašima očima. Kromě již zmíněných mnoha rozhovorů na vás čeká, ostatně stejně tak jako v každé adventuře, hledání a sbírání různých předmětů a nebyla by to snad ani adventura, kdybyste některé z nich nemuseli propojovat ve vašem inventáři. Některé předměty budete muset i stále ukazovat vámi podezřelé osobě, abyste tuto znervóznili a tak ji pomalu dotlačovali až ke konečnému přiznání pod vahou vámi zjištěných a nalezených důkazů. Snad úsměv na vaší tváři vyloudí i scénka s hrou na housle, která jakoby z očí vypadla z postavy světoznámého detektiva Sherlocka Holmese.

Taktéž vám musím říci, že kromě toho, že tato hra byla oceněna cenou za „nejlepší krátkou adventuru“, zjistíte i to, že hra byla i velice úspěšnou semestrovou prací na jedné umělecké škole v Curychu. Grafická stránka hry mnohým z vás jistě připomene staré „dossovské hry“, což ovšem nikterak nesnižuje její herní a technickou kvalitu. Snad i znalce angličtiny mnohdy překvapí samotná délka vedených dialogů, ale stojí zato, pokud jim ovšem rozumíte, vyslechnout si každý až do samého konce, neboť i až takzvaný „černý humor“ je zde zastoupen v nezanedbatelné míře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)