HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bubble War – souboj bublin v ringu. (free hra)

Bubble War – souboj bublin v ringu.Bubble War – souboj bublin v ringu.Bubble War – souboj bublin v ringu.Bubble War – souboj bublin v ringu.

Víte jistě tak dobře jako já, co znamenají příměry „chovají se, jako dva kohouti na jednom smetišti“, snášejí se „jako kočka a myš“, jsou to ustálená rčení, směřující na dva subjekty, které se absolutně nesnášejí. Ve smyslu těchto rčení by se dala popsat dnešní hra „Bubble War“, která má hodně s výše uvedenými příklady společného. Autoři hry, jakoby podnět ke zrodu k této hře načerpali právě z těchto přirovnání, tedy vyrobili hru, nemající doposud v oblasti freeware obdoby. Připravili vám několik minut dobré zábavy, možná i ve smyslu dalšího příměru, tudíž „kdo z koho“. Po spuštění hry se vám objeví na hrací ploše dvě bubliny na pozadí Zeměkoule, které se absolutně nesnášejí. Jednu z nich potom velice jednoduchým způsobem ovládáte vy a druhou počítač a budete se snažit vyžduchnout se z pozadí Země.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 600 KB

Výrobce: Vizgl  Web

Zobrazení celkem: 4366

Zobrazení tento měsíc: 3903

Hodnocení oblíbenosti (984x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Vypadá to už tak, že se nám obě bubliny dočista zbláznili a nabyli přesvědčení, že se nacházejí jako zápasníci řecko-římských zápasů na žíněnce a pustily se nám do sebe. No vlastně pustily, začala si ta druhá, kterou ovládá váš počítač a hned po spuštění do vás drcne s takovou silou, že odletíte o pořádný kus dál, jako kus hadru. Takže jedeme na to systémem „oko za oko, zub za zub“, tohle si přece nemůžete nechat líbit. Takže to hned tomuto útočníkovi oplaťte a když už jste jednou začali, tak nepřestávejte, tady se žádné slitování nevyplácí, ta druhá totiž nepřestane a zvítězit může jen jedna.

Po každém vytlačení se vytlačená bublinka smrskne, ale ihned pokračuje v boji dál, však také jde o hodně, o životy obou bublinek. Ránu oplácejte ránou a výpadům vzteklé bubliny pokud můžete se raději vyhýbejte a potom co se vám tento obranný manévr vydařil, rychle zaútočte, ať je to vaše bublinka, která tu počítačovou vytlačí. Pokud tedy dokážete cizí bublinu vyždouchnout z hracího pole, aniž my ta vaše utrpěla podstatnější újmu na zdraví, cizí bublinka splaskne, má dobojováno a vy dostanete hlášku, že jste zvítězili a postupujete do dalšího kola tuhého přetlačování. Pokud ovšem prohrajete vy, pak musíte tvrdý souboj začít pěkně znovu od samého začátku.

S přihlédnutím k tomu, že celá hra byla kompletně vytvořena během pouhých dvou dnů, je její technické i grafické zpracování na poměrně docela slušné úrovni. Žádné zvláštní efekty, jako například nějaké to zajiskření při střetu obou protivníků se nekonají, ale to ani nelze vzhledem k časové tísni očekávat. Škoda je však toho, že ve hře absentuje zcela doprovodná hudba a nejen ta, ale nedočkáte se vůbec žádných zvukových efektů.

Určitým handicapem celé hry potom je její délka, pokud se vůbec o nějaké délce dá hovořit. Hra obsahuje pouhých šest kol a vzhledem k rychlosti ukončovaných soubojů je její kompletní dohrání otázkou pouhých několika minut. Zřejmá příčina tohoto nepříjemného handicapu tkví určitě v tom, že hra trpěla nedostatkem času k plnému rozehrání a celkovému rozvinutí celé herní ideje. Tak se potom ovšem zcela originální nápad a tvůrčí myšlenka neprojevily v plném rozsahu a jaksi se ve hře ztrácejí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)