HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ski Slope Showdown - zimní koulovačka. (free hra)

Ski Slope Showdown - zimní koulovačka.Ski Slope Showdown - zimní koulovačka.Ski Slope Showdown - zimní koulovačka.Ski Slope Showdown - zimní koulovačka.

Dnešní hra, která byla sponzorována jistou americkou firmou, je vyrobena ve flashi, tedy prográmku jako stvořeném pro online hry a mne nezbývá nic jiného, než že musím konstatovat, že grafická stránky hry se autorům skutečně velice dokonale vydařila. Hra je tedy zpracována z pohledu „first person“, tedy z vašeho pohledu a ačkoliv se její veškeré dění odehrává na jednom, i když velice dobře zpracovaném pozadí, je tato herní plocha natolik rozsáhlá, že vám tato skutečnost rozhodně nebude vadit, neboť prostoru pro vaše „působení“ budete mít skutečně nepřehledné množství. Komu z vás již se stýská alespoň po malém ledovém osvěžení, sněhových vločkách a hlavně pořádné koulovačce, máme tady pro vás splnění vašeho snu. Je příjemné si užívat si koulování, aniž by vám padal sníh do očí, či dokonce vás počaly zábnout ruce.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2468 KB

Výrobce: KewlBox  Web

Zobrazení celkem: 4820

Zobrazení tento měsíc: 4048

Hodnocení oblíbenosti (926x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Máme sice ještě na krku léto s krásným slunečním počasím, ale jistě budete se mnou souhlasit, že nikomu z vás ani malinko neuškodí vrátit se ve vzpomínkách v této hře do již uplynulé zimy, zvláště pak když se jedná o hru, týkajících se zimních radovánek, mezi něž bezesporu patří i koulování. Hra vás tedy přenese do zimního období a vy se budete muset utkat v házení po sobě sněhovými koulemi se svými soky, které řídí ale váš počítač, i tak soupeř velice zdatný, kterého není dobře podceňovat. Stačí tedy ubalit kouli, hodit ji a už jen čekat na výsledek.

Jde tedy skutečně o pořádnou zimní bitvu mezi vaším a počítačem ovládaným týmem. Vy máte tým oblečený do modrých kombinéz, zatím co váš počítač proti vám nasazuje postavičky oděné hodně křiklavě, záměna tedy nepřipadá v úvahu. K dispozici tedy máte tři postavičky, které myší přesouváte dle libosti, ale vždy tak, aby zasáhly některého z protivníků. Vašimi postavičkami pohybujete myší a střílíte jejím levým tlačítkem, takže ovládání hry je velice jednoduché a zvládne ho i naprostý začátečník. Jestliže vás trefí některá z figurek, ovládaná počítačem, máte několik životů a napoprvé se nic neděje. Ubývají - li vám však životy soustavně, potom zachránit vás mohou pouze nápoje, které se čas od času objevují nad cestou, přes kterou se koulujete. Dávejte si však veliký pozor, abyste na cestě nezůstali dlouho, neboť sem tam po ní totiž přesviští sáňkař, nebo lyžař.

Vývojáři s honosným názvem „BlockDo“ tak vytvořili pro vás dílko, kterého by byla škoda si nezahrát. Jedná se totiž o super akci, kdy soupeří dva týmy v tom, kdo dřív zneškodní protivníky v pořádné koulovačce. K dispozici máte tedy celkem tři postavičky, které ovládáte tak, aby tyto neschytali několik vždy dobře mířených soupeřových koulí. S každou vaší postavičkou je tudíž nutné rychle uhýbat a zároveň se při tom trefovat do soupeřů. Znovu však upozorňuji na slabé místo, uprostřed hracího pole po cestě projíždí různé zimní propriety, jako jsou děti na bobech, také lyžující sněhuláci a další, které dokážou v případě srážky s vašimi postavičkami hodně jim ublížit. Někdy se však vyplatí do těch míst vkročit, občas se zde totiž objevují bonusy, jako laserové zaměřování nebo rychlostřelba, také i uzdravující pokrmy, vždy se ale rozmyslete, zda se vám takovéto riskování vyplatí.

Grafická stránka této dnešní hry je velice vydařená, veškeré objekty jsou provedeny jakoby plasticky, chovají se plynule a doslova jakoby hýřily všemi možnými barvami, zkrátka a dobře, je skutečně se na co dívat. Jistě vašemu oku zalahodí i několik taktéž vydařených detailů, jako jsou sněhuláci, do sněhu zapíchnuté i zlomené, lyže nebo po hrací ploše roztroušené balvany. Hra nepostrádá ani hudební doprovod, který do zimní nálady dobře zapadá. Hledáte-li tudíž velice příjemnou a vydařenou mini hru, u níž se lze skutečně dobře pobavit i v době, kdy venku po sněhu není ani památky, potom vám mohu „Ski Slope Showdown“ jen vřele doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)