HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha. (free hra)

Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha.Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha.Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha.Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha.

Neloajální!“ je stylová adventura s rychlou akcí a vysokým opakováním. Ovládat budete buďto jednoho, nebo více obchodních za,ěstnanců za prodejními pulty v typickém marketinkovém obchodě. Poté co hru spustíte, zákazníci se nahrnou do obchodu vstupními dveřmi a postaví se za pokladní pultíky. Počnou si objednávat jimi vybrané zboží a vy, ovládající prodavače, se stáváte jakýmsi obchodním manažérem a musíte se snažit těmto jejich požadavkům v co nejkratší době v plné míře vyhovět. Ne všichni vámi ovládaní prodavači jsou však ochotni „pohnout kostrou“, někteří z nich jsou zmatení a tudíž k nepotřebě, jiní „civí“ do prázdna, jakoby duchem nepřítomní. Že tedy není jednoduché se ocitnout v roli takovéhoto manažera, to již zjistíte sami, podívejte se tedy na vztahy zákazníků a prodavačů ze strany prodávajících.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 3784 KB

Výrobce: Persuasive Games  Web

Zobrazení celkem: 3716

Zobrazení tento měsíc: 3258

Hodnocení oblíbenosti (941x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Hra je ve skutečnosti ze strany autorů hodně poplatná jejich sponzorům, neboť simuluje kompetenci zaměstnanců jakýchsi poboček „Fed Exu“, což je americké expresní doručovací společnosti.V této hře se to tedy projevuje tak, že veškerou hlavní činností je přenést zákazníkem vybrané zboží z regálu o několik metrů k zákazníkovi, stojícímu u pultu. Máte tedy celkem čtyři posty, odkud můžete po kliknutí na mezerník sebrat balíček a poté ho přenést k zákazníkovi. Toho se ale nejdříve musíte zeptat na jeho jméno, po celu dobu tomuto ale ubývá na trpělivosti, pokud vše nestihnete včas, zákazník se rozčílí a odejde.

Disponovat tudíž můžete hned dvěma zaměstnanci, mezi kterými se můžete přepínat klávesou „Tab“. Později však přibývá nejen počet krabic a počítačů, odkud vybíráte zásilky, ale taktéž i počet zákazníků a zaměstnanců. Protože ale za tohle přenášení balíčků na rozdíl od postav hry nejste placeni, hra vám vaše plnění úkolů značně ztěžuje. Zaměstnanci si totiž čas od času umanou, že nebudou nic dělat, jindy zase zpanikaří, čímž vám změní ovládání postavy, pravá strana se stane levou a naopak. Mimo to a jaksi navíc vám zaměstnanci budou přenášet balíčky mezi jednotlivými posty, snad proto, abyste si zapamatovali jména a adresy zákazníků, na kteréžto zásilky je nutno balíčky doručit.

Hra sama není špatným nápadem, jistě přijde vhod těm z vás, kteří jste již doslova přesycení hraním akčních stříleček a arkád, jinak ovšem zase žádným zázrakem skutečně není. Je ale dobré i na našich stránkách obměňovat jednotlivé žánry z oblasti freeware a tak tedy vám pro změnu nabízíme tuto hru, kteří mnozí z vás mohou považovat za hodně „zašmodrchanou“. Veškeré texty a dialogy jsou vedeny v angličtině a pokud jste totálními neznalci tohoto germánského jazyka, pak toho ze hry samotné moc nepochopíte a budete si ve hře připadat, jako v oné příslovečné „španělské vesnici“.

Jen tedy pro rekapitulaci, Gary vám odmítá pracovat, Monika je ztřeštěná a docela zmatená, všem zákazníkům dochází trpělivost. Pokud ve skutečnosti a z denní praxe jistě víte, že to není nic výjimečného, rozmrzele a neobslouženi odcházíte z obchodu, můžete si pak o tom zanadávat mezi vašimi kamarády, stěžovat si dnes na něco, nebo na někoho, je zbytečná ztráte vašeho času a drásání vlastních nervů, jestliže ovšem nejste jako lidé z z dnešní hry, kteří svůj vlastní hněv, rodící se z dlouhých front na pobočkách „FedEx“, nakoncentrovali do této jinak velice prosté simulace o špatném a nekvalitním obsluhování zákazníků.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)