HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa. (free hra)

Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa.Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa.Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa.Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa.

Adventu není nikdy dost, to je nejen moje přesvědčení, ale i stanovisko mnoha hráčů freeware, jimž tento herní žánr plných her přirostl k srdci. Mnoho z vás mne žádá, abychom nějakou tu hezkou a hlavně srozumitelnou adventuru na našich stránkách zveřejnili a tak ji nabídli všem příznivcům adventur. Bohužel velice málo českých, anebo slovenských autorů dává ve vlastní tvorbě přednost adventurám, raději tvoří nějaké ty arkády, či akční hry, je to rychlejší a hlavně pohodlnější. Při surfování na Internetu jsem přece jen jednu slovenskou adventuru nalezla, takže plním přání a prosby mnoha čtenářů a nabízím vám ji tudíž ke stažení, potažmo ovšem k zahrání. Hra vás žene dopředu pomocí psaných textů, které jsou samozřejmě všechny v nám blízké Slovenštině, takže všemu velice lehce porozumíte a s chutí i zahrajete.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 5531 KB

Výrobce: Patrik Hlinka  Web

Zobrazení celkem: 3593

Zobrazení tento měsíc: 2868

Hodnocení oblíbenosti (739x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Jestliže máte v oblibě v plných hrách žánr adventur, potom jste se ocitli na tom nejsprávnějším místě. Ono adventur, navíc ještě alespoň trochu vydařených a také navíc v nám tolik blízké slovenštině není zase tolik, abyste jimi mohli jen tak pohrdat. Adventury jako takové, vyžadují trochu přemýšlet nad úkoly, případně vytisknout obvykle mnohostránkový návod, což naznačuje, že hraní bude dělat potíže i dospělým hráčům. Ačkoliv v poslední době frčí v adventurách grafika podobná realitě, má kreslená grafika pořád něco do sebe, asi si říkáte, proč na webu s freeware-hrami porovnávám tuto hru s tituly na trhu.

Největším mínusem hry je, že se během hraní musíte často několikrát přesouvat mezi dvěmi lokacemi. To může být časem dosti otravné, zvlášť když v dané lokaci něco zapomenete udělat a musíte se pak vracet. V krajine Alvar sa usadily temné síly a obyvatelé města Alvar si jich jsou však vědomi velice dobře, neboť jedno takové tajemství jim naprosto dokonale zničilo životy. Za každou špatností se ale skrývá pořádné dobrodružství, takže bude záležet jen na vás, zda dotáhnete vše do zdárného konce, odhalíte taje a záhady, nebo to všechno vzdáte a zabalíte.

Dennodenně je člověk obklopen záhadami, aniž by si cokoliv něco z toho uvědomoval. Obyvatelé Alvaru, naplnění hrůzou, houfně utíkají pryč před tajemnými neznámými silami, které se ohlašují temnými výkřiky z okolního lesa. Právě tady tudíž vstupujete do hry vy samotní, kteří jste pro vystrašené obyvatele Alvaru jedinou nadějí a spásou. Je tedy nutné postupovat od jedné postavy k druhé, s každou chvíli pokecat a probrat s ní všechny dialogy, jen tak můžete ve hře uspět. Sbírejte peníze a nakupujte vše, co lze, hlavně však velice potřebnou mapu. Brzy však zjistíte, že mnozí obyvatelé, snad ze strachu či jiných důvodů, vám neříkají pravdu, něco tají a dokonce vám lžou.

Aby toho všeho nebylo ještě dost, někteří z obyvatel se vás budou snažit dokonce i zbavit. Převážnou většinu hry, která ovšem není nikterak dlouhá, ale o to více je problematičtější, tudíž nezbytně strávíte pouhým kecáním a plněním nesmyslných úkolů, jako donést vodu ovcím a podobně, nutno však upozornit na to, že i tyto „pitominky“ je nutné plnit, jinak ve hře nepokročíte. Přibližně asi tak v druhé polovině příběhu se styl hraní podstatně mění, je nezbytně nutné soustavně běhat do lesa a opět nazpět, což nepovažuji za to nejšťastnější řešení a to proto, že každý váš chybný počin znamená návrat do původní lokace, což může po chvíli hraní začít „pěkně lézt na nervy“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)