HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Alien Fly - nebezpečný průlet. (free hra)

Alien Fly - nebezpečný průlet.Alien Fly - nebezpečný průlet.Alien Fly - nebezpečný průlet.Alien Fly - nebezpečný průlet.

Dnešní hra s názvem „Alien Fly“ je velice půvabnou a originálně ztvárněnou akční „střílečkou“, navíc i s velice působivým a neobkoukaným námětem. Je vidět, že si autor dal s touto hrou velikou práci a vložil do ní veškeré vlastní tvůrčí umění. Nespokojil se s nějakým plagiátem, ale vzal rozum do hrsti a výsledkem tohoto jeho snažení je vydařená hra, která je navíc i velice „chytlavá. Ovládat tedy budete poletující mušku, která na rozdíl od skutečného života, je vyzbrojena střelnou zbraní. Co však platí i v reálném životě, to je skutečnost, že podobná malá stvořeníčky mají mnoho různých nepřátel i v reálném světě a to včetně člověka, na rozdíl od této hry se však nedovedou zmíněným nepřátelům bránit, neboť mouchy na rozdíl od vos, nemají jedovatá žihadla. Pomozte mouše projít všemi úskalími, čeká jen na vás.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 18336 KB

Výrobce: Experimental Gameplay  Web

Zobrazení celkem: 3412

Zobrazení tento měsíc: 2595

Hodnocení oblíbenosti (974x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Prozradím vám také, že autor tuto hru vytvořil v programu „GameMaker“, který má stejně tolik zapřisáhlých odpůrců, jako přímo nadšených příznivců. Dle vlastních slov autora hru v tomto programu vytvořil ze dvou důvodů, jednak proto, že mu je tento program velice blízký a netají se tím, že mu doslova přirostl k srdci. Druhý důvod je ještě prozaičtější a pádnější, rozhodl se tímto dílkem všem odpůrcům zmíněného programu dokázat, že i v něm se dá vytvořit velice zdařilé dílo, tedy hru s hezkou grafikou a já sama za sebe mohu pouze jen dodat, že se mu to skutečně podařilo.

Hra obsahuje plné tři úrovně, v nichž se nacházejí různé druhy nepřátel, kteří na vás, neboť to budete právě vy, kteří se s prolétávající muškou ztotožníte, číhají a navíc, i když se jedná rovněž většinou o hmyz, jsou taktéž ozbrojeni střelnými zbraněmi, z kterých do vás pálí, jako zběsilí. Narazíte i na různé druhy pavouků, kteří ale zbraně nemají, s těmi skoncujete velice lehce, chce to jen si je nepřipustit příliš k tělu a lehce je z povzdálí z vaší zbraně zastřelíte. Navíc máte dané do vínku velice dobré manévrovací schopnosti, jen je musíte umět dobře zúročit.

Autor pamatoval i na všechny typy hráčů a nabídl vám dokonce hned tři stupně obtížnosti. Je tedy očividně zřejmé, že tak říkajíc „na své“ si přijdou jak nezkušení začátečníci, tak hráči průměrní, vy kteří se cítíte být již zkušenými „rutinéry“, určitě nepohrdnete i tím nejtěžším módem. Musím vás ale upozornit, že jsem vyzkoušela všechny tři stupně obtížnosti a ten nejtěžší je už skutečně velice obtížně a těžko hratelný. Doporučuji tudíž všem, nepřeceňujte raději vaše síly a schopnosti a začněte raději hrát alespoň od středního stupně obtížnosti, aby vás hra neodradila, bylo by škoda si ji nevyzkoušet, skutečně stojí za zahrání.

O grafickém zpracováním jsem se již zmínila, jen tedy připomenu, že je vydařené, totéž se potom týká i samotného technického zpracování. Za vydařené lze potom považovat zvukové efekty, zvláštní pozornosti si potom zaslouží s citem vybraný hudební doprovod. S herní obtížností se lze určitě vyrovnat a to především díky možnosti volby ze tří obtížnostních stupňů. Oceníte rozhodně i jednoduché ovládání a dobrou hratelnost, tyto mnou vyjmenované atributy potom ze hry činí velice vydařené a zábavné dílko.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)