HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku. (free hra)

Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.

Autory dnešní, skutečně nádherné bojové hry je známý autorský kolektiv „MyPlayCity“, který vyniká při tvorbě her nejen vysokou aktivitou, ale a to především, vysokou technickou a grafickou kvalitou všech jejich her, takže nenajdete z jejich tvorby ani jedinou, která by si nezasloužila to nejvyšší ohodnocení. „Helicopter Game“ potom rozhodně patří ke špičkám jimi vytvořených her a hru není možné, i když nesedíte přímo v kokpitu vrtulníku, zařadit jinam, než do kategorie leteckých bojových simulátorů. Autoři vám nabídli i hru pro dva hráče, dvacet celkových misí, z nichž jedna je hezčí a vydařenější, než druhá, k dispozici je pět obtížností, můžete měnit rozlišení obrazovky, prostě hru dovedli tito autoři až k naprosté dokonalosti. Máte-li rádi letecké souboje, pak tuto hru rozhodně nepřehlédněte, byla by to věčná škoda.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 12664 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 43828

Zobrazení tento měsíc: 41821

Hodnocení oblíbenosti (3762x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

„Helicopter Game“ je tudíž bezesporu velice napínavá bojová střílečka, ve které pilotujete po zuby vyzbrojený vojenský vrtulník. Vaším hlavním úkolem a cílem je zničit teroristické a nepřátelské vojenské základny, které se nacházejí po celém světě. Zničte tedy co nejvíce rozličných vojenských pozemních objektů, nepřátelských letounů, vrtulníků, obrněných aut, transportérů a tanků, zlikvidujte i lodě , plující po řekách a snažte se být nesestřeleni a získat co nejvíce bodů za tyto zničené nepřátelské cíle. Pokud projdete tréninkem, potom vstupujete do další mise, jestliže jí bez sestřelení proletíte, otevírá se vám natrvalo další.

Poté co spustíte hru, doporučuji vám zahrát si nejdříve do hry vložený tutoriál, v němž pokud vždy najedete na otazník, objevující se po čase v určitých intervalech, dozvíte se vše o ovládání a používání střelby vašeho bojového vrtulníku. Důležité je naučit se s vaším strojem nejen střílet, ale především také i dobře manévrovat a tak včas uhýbat palbě nepřátel. Nutné je nalétávat i na bonusy, které zůstávají po zlikvidovaných nepřátelích, tak získáte nejen další razantnější zbraně, ale budete si tak moci i opravovat váš nepřátelskou střelbou poškozený vrtulník.

Zpočátku ovšem to nebude tak zlé, ale postupně jak se bude probojovávat do následujících misí, bude na obtížnosti přibývat. Naštěstí, pokud posbíráte všechny bonusy, což je pro další kladný vývoj hry velice důležité, budete „po zuby“ ozbrojeni, získat můžete vrhač bomb, kulomet a raketomet, ale je zcela samozřejmé, že ne všechny vyjmenované mají stejnou kadenci a razanci. Nejničivější účinky mají tudíž bomby, lze pomocí nich ničit kupodivu i všechny druhy letounů, největší slabinou z vašich zbraní je potom váš palubní kulomet, i když i ten můžete o něco vylepšit sebráním příslušného bonusu. Sledujte tedy ukazatele životnosti nad nepřátelskými letouny, tanky a objekty, tak se o tomto tvrzení snadno přesvědčíte.

Grafické zpracování je skutečně vynikající, za pozornost stojí zmínit se o barevných obrovských efektech při výbuchu nepřátelských strojů i objektů. Při hraní vás bude doprovázet s vkusem zvolená doprovodná hudba, vynikajícím způsobem zpříjemňující průběh litých soubojů, za zmínku stojí i velice dokonale znějící reálné zvukové efekty. Celkové hodnocení tedy nemůže vyznít jinak než konstatováním, že jde o špičkovou hru z oblasti tohoto žánru a jedním slovem pak tuto recenzi zhodnotit takto: „Skvělé“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)