HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi. (free hra)

Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi.Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi.Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi.Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi.

Star Wraith je nejmocnější zbraní Aliance. Byl sestrojen v naprosté tajnosti a je posílán na tajné mise. Poté, co nedostižní hvězdní stíhači pomohli ukončit brutální občanskou válku a znovu nastolit mír, Vonaři využili oslabení lidstva a zaútočili na zemi. Tento pokus sice selhal, ale hrozba, kterou představují pro Zemi je i nadále reálná. Povstalecké síly, poskládané z jednotek, jež desertovaly ze svých domovských světů a spojily se s Federací, nyní rozdělují Alianci. Jejich záměry jsou neznámé a vedení Aliance zřídilo zcela novou divizi, která má zjistit, co mají povstalci v plánu. Byli jste přiděleni k této speciální jednotce, elitní letce poskládané z nejlepších stíhacích pilotů ve známém vesmíru, která dostala na starost tajné mise hluboko na území nepřítele. Budete provádět průzkumné lety, brát zajatce a též doprovázet konvoje.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 11374 KB

Výrobce: StarWraith 3D Games  Web

Zobrazení celkem: 7274

Zobrazení tento měsíc: 6108

Hodnocení oblíbenosti (1181x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Dnešní hra je bezpochyby simulátorem, zařazujícím se svým technickým a trojrozměrným grafickým zpracováním ke špičkám freeware tohoto hráči tolik oblíbeného žánru. O její vysoké kvalitě svědčí navíc i skutečnost, že původně ji bylo možno pouze zakoupit a teprve nedávno byla uvolněna a to hned jako freeware. Tento fakt nám tudíž umožnil věnovat vám hru jako jakýsi dárek pro všechny ty fanoušky simulátorů, ve kterých lze usednout do kokpitu vesmírné válečné lodi, řídit ji, prolétávat galaxiemi a ničit všechny nepřátelská kosmická bojová plavidla.

„Star Wraith IV: Reviction“ je tudíž čtvrtým dílem vesmírného bojového simulátoru. Jako člen elitní skupiny bojových pilotů jste byl tajně převelen hluboko do nepřátelského území a nebudete mít žádnou podporu. Můžete být vyslán do dolů pro zdroje nebo na průzkum do nepřátelského vesmíru. Máte schopnosti nezbytné k tomu abyste se stal hvězdným bojovníkem budoucnosti? Pokud ano, potom vězte, že singleplayerová kampaň obsahuje celkem dvacet pět misí, další mise si můžete vytvořit v do hry přidaném editoru misí. V multiplayeru může hrát až osm hráčů přes „LAN“, nebo i přes Internet. Ocitnete se v plně interaktivním prostředí, plném různých planet, asteroidů, jeskyně a nepřátelských plavidel. Prolétávat budete doslova v meziplanetárním prostoru, plném meteoritů, planetek a nebezpečných mlhovin.

Hra vám umožní naprosto volný, i když velice nebezpečný průlet sluneční soustavou, shlédnete zcela realistické modely jednotlivých planet, včetně jejich měsíců. Na vaši bitevní loď působí i gravitace všech okolních planet, jen si dejte pozor, při prudkém, či rychlém přiblížení se k těmto planetám, může dokonce dojít k úplnému shoření vašeho plavidla v jejich atmosféře. K dispozici máte několik různých typů primárních zbraní, navíc můžete získat i různé sekundární zbraně, daleko účinnější a razantnější, jako na příklad ručně naváděné fotonové rakety s kamerou, plasmové kanóny a dokonce i vodíkové bomby.

Pokud se týká vašich nepřátel, i zde fantazie autorů zapracovala do těch největších obrátek. Vetřelci nejsou jen obyčejnými pasivními terči, ale dokáží myslet, což se projevuje tak, že umějí uhýbat vámi vystřeleným raketám, jsou i velice zákeřní, odpojí se klidně a nepozorovaně od jejich hlavního útočného seskupení a zcela nečekaně udeří ze zálohy přímo zezadu na vás. V této skvělé hře na vás tudíž čeká celkem dvacet pět bojových misí a už teď vám mohu prozradit, že jedna hezčí, ale také těžší než druhá.

Co tedy říci na závěr? Domnívám se, že to co jsem vám už o tomto velkolepém, gigantickém, monumentálním a zcela realistickém díle sdělila, plně vystihuje grandióznost tohoto díla, netřeba snad ani nic víc už dodávat. Bylo by velikou a neodpustitelnou škodou pro vás samotné tuto hru nechat bez povšimnutí, připravili byste se zbytečně o skvělý a jen tak lehce nezapomenutelný zážitek a požitek z této překrásné bojové hry. Mohu směle a bez uzardění prohlásit, že nic tak skvělého a pozoruhodného, do posledních maličkostí a detailů propracovaného, jsem doposud vskutku nehrála.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)